- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Бізнесмен зі своєї підлеглою розіграли тендер від комп’ютерного центру облради

Опублікував Editor 15.08.2016 @ 08:20 в Новини | No Comments

КУ “Комп’ютерний інформаційно-обчислювальний центр” Запорізької облради за результатами тендеру 10 серпня уклала угоду з ФОП  Гришко Ірина Миколаївна на поставку комп’ютерної техніки вартістю 133 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Замовлено 10 системних блоків в зборі і низку комплектуючих: процесори, вінчестери, вентилятори, тощо. Ціна за кожну одиницю продукції не опублікована.

Ірину Гришко зареєстровано підприємцем лише 9 червня поточного року – в день оголошення вказаного тендеру. У конкурсній пропозиції вона вказала контактним номером телефону  764-29-64, який використовує [1] фірма “Тріумф” і Гришко вказана працівником “Тріумфу” у відділі продажу товарів і послуг. Власником і директором ТОВ “Торгово-виробнича корпорація “Тріумф” є Андрій Черкасов. Саме він і якості фізичної-особи підприємця був єдиним конкурентом Ірини Гришко на тендері.

triumf [2]


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/08/15/biznesmen-zi-svojeji-pidlehloyu-rozihraly-tender-vid-kompyuternoho-tsentru-oblrady/

URLs in this post:

[1] використовує: http://triymf.com.ua/contact/

[2] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/08/triumf.jpg

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.