- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

На тендер від медуніверситету подалися родичі

Опублікував Editor 16.08.2016 @ 14:26 в Новини | No Comments

Запорізький державний медичний університет за результатами тендеру 5 серпня уклав угоду з ФОП Германюк Валентина Василівна на поставку реагентів загальною вартістю 609 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Йдеться про реагенти для проведення полімеразної ланцюгової реакції у реальному часі на автоматичному аналізаторі BioRad-cfx96 (лот №3).

За цим же тендером (лот №2) 8 серпня акцептовано пропозицію Валентини Германюк на поставку реагентів для імуногістохімічних досліджень вартістю 771 тис. грн.

За двома лотами конкурувала Германюк з ТОВ “Хімлаборреактив”, ТОВ “Біолабтех ЛТД” і ФОП Матюшенко Михайло Володимирович за лотом №3. Втім, дешевшу за двома лотами пропозицію “Біолабтех ЛТД”  (Лот №1 – 650 тис. грн., №3 – 603 тис. грн.) було відхилено у зв’язку з претензіями до оформлення документації, різницею запропонованої продукції з викладеними вимогами специфікації.

Також за лотом №2 дешевшою пропозиція була фірми “Хімлаборреактив” (768 тис. грн.) і спочатку медуніверситет акцептував цю пропозицію, пізніше з невідомих причин провівши акцепт дорожчої від Валентини Германюк.

Закупівлю за лотом №1 (реагенти для імуноферментних аналізаторів відкритого типу) медуніверситет відмінив у зв’язку з відсутністю подальшої потреби у товарі. В той же час, за цим лотом конкурували ФОП Бабак Михайло Ярославович, ФОП Бабак Світлана Василівна і ФОП Бойчук Денис Ігорович.

Михайло Бабак і Світлана Бабак вказали в конкурсній документації одне й теж місце проживання в Івано-Франківську, вул. Симона Петлюри, буд. 23 і обоє прописані за цією адресою.

В держреєстрі для Світлани Бабак і Дениса Бойчука вказаний ідентичний номер Івано-Франківський номер телефону 75-94-33.

Михайло Бабак є співвласником фірми “Діамеб”, володіє “Інтерлаб Україна”, “Біотехлаб-С” (вже ліквідована). Співробітники цих фірм неодноразово розігрували тендери від різноманітних установ в Запорізькій області (1 [1], 2 [2], 3 [3]).

Світлана Бабак володіє фірмою “BCM Україна”.

Безпосередньо ФОП Бабак Світлана Василівна Запорізький державний медичний університет 14 липня замовив низку реагентів на суму 1,34 млн. грн. Конкурували Світлана Бабак за трьома лотами лише з Денисом Бойчуком.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/08/16/na-tender-vid-meduniversytetu-podalysya-rodychi/

URLs in this post:

[1] 1: http://zp.nashigroshi.org/2014/07/14/spivrobitnyk-pidihrav-ridnij-firmi-na-torhah-v-berdyansku/

[2] 2: http://zp.nashigroshi.org/2014/07/17/na-torhy-vid-sanepidsluzhby-podalasya-eks-ekonomist-tendernoho-viddilu-firmy-zi-svojeyu-eks-kolehoyu/

[3] 3: http://zp.nashigroshi.org/2016/05/16/vijskovi-medyky-rozihraly-tretynu-miljona-na-reahenty-mizh-kolehamy-pryhovavshy-tsiny/

[4] Лікарі переплатили регіоналу за двох “китайців” : http://zp.nashigroshi.org/2014/10/15/likari-pereplatyly-rehionalu-za-dvoh-kytajtsiv/

[5] Запорізькі авіатори відремонтують одну “сушку” за 17 мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2014/11/03/zaporizki-aviatory-vidremontuyut-odnu-sushku-za-17-miljoniv/

[6] Нацгвардія купила мастил на 22 мільйони у “Агрінолу”, який Генпрокуратура звинуватила у розпилі мільйонів Міноборони : http://zp.nashigroshi.org/2014/12/09/natshvardiya-kupyla-mastyl-na-22-miljony-u-ahrinolu-yakyj-henprokuratura-zvynuvatyla-u-rozpyli-miljoniv-minoborony/

[7] Прокуратурі через вісім років стукнуло, що комуністи незаконно орендували приміщення в дитсадку : http://zp.nashigroshi.org/2015/01/23/prokuraturi-cherez-visim-rokiv-stuknulo-scho-komunisty-nezakonno-orenduvaly-prymischennya-v-dytsadku/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.