Фірма донецьких без устаткування відремонтує прибутковий будинок Мінаєва за 11 мільйонів

18 Серпня 2016

КП “Управління Капітального будівництва” м. Запоріжжя за результатами тендеру 12 серпня уклало угоду з ТОВ “Будівельно-консалтингова група “Базис” на реконструкцію житлового будинку по  вул. Олександрійській, 52 (колишня Дзержинського) вартістю 11,04 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

minaeva

Колишній прибутковий будинок Мінаєва

Йдеться про колишній прибутковий будинок Мінаєва.
Підрядник має замінити несучі конструкції покрівлі, провести утеплення і замінити саму покрівлю на металочерепицю; замінити систему водопостачання, опалення та водовідведення, електрику, відремонтувати під’їзди і загальні приміщення, замінити дерев’яну підлогу і покрити її лінолеумом, облаштувати покриття санвузлів керамічною плиткою, провести ремонт в квартирах і кімнатах, замінити вікна на металопластикові, вхідні двері на металеві, облаштувати фасад будинку, провести навколишнє облаштування, тощо.

Загалом на цей тендер подалося п’ятеро учасників. При цьому три найдешевші пропозиції відхилил:

  • ТОВ “Смарттек” (9,21 млн. грн.) не подало інформацію про наявність виконроба і про деякі роботи відповідно до технічного завдання по локальним кошторисам;
  • У ТОВ “Комунтех” (8,33 млн. грн.) повторюється перелік працівників більше ніж 50% з переліком по торгах від КП “УКБ”, в яких фірму обрано переможцем;
  • ТОВ “Лакма-Z” вказало 40 працівників замість необхідного 41 і двоє працівників в переліку повторюються.

Тож конкурувало “Базис” лише з фірмою “Ентелі” Миколи Трофимовича (11,7 млн. грн.).

При цьому очікувана вартість закупівлі становила 10,63 млн. грн. і у зв’язку з перевищенням цієї суми обома допущеними до торгів фірмами, голова комітету з конкурсних торгів Максим Лебединський запропонував тендер відмінити, але пропозицію не підтримали.

Нині ТОВ “Будівельно-консалтингова група “Базис” переоформлене на мешканця окупованої Яснуватої Донецької області Сергія Бацилєва. До цього фірма була записана на Романа Грицаєнка, а потім переоформлена на Геннадія Богатирьова з Донецька.

Богатирьов з лютого 2014 року по березень 2015 року очолював Запорізьке регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Посаду він отримав через місяць після призначення депутата Донецької міськради Андрія Альоші радником з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка. Тоді ЗМІ повідомляли, що в такій формі Запоріжжя отримало нового “смотрящего” від президента Віктора Януковича після того як був арештований попередник Євген Анісімов.

Андрій Альоша контролює групу DMS. Раніше на сторінці Богатирьова у соцмережі  “Facebook”   Андрій Альоша був серед його друзів, але пізніше цей розділ був видалений.

В травні поточного року “Базис” отримало підряд від КП “Управління Капітального будівництва” вартістю 7,73 млн. грн. на термомодернізацію центру первинної медико-санітарної допомоги №2 по вул. Авраменко, 4.

Влітку минулого року департамент ЖКГ і капбудівництва Дніпропетровської облдержадміністрації замовив “Базису” рекультивацію сміттєзвалища у Новомосковську на 51,28 млн грн.

Як встановили правоохоронці, у “Базису” не було основних фондів та будь-якого автотранспорту. Переможець взяв у субпідрядники ТОВ “Будівельна компанія “Євродом-XXI” та ТОВ “Інноваційну фінансову групу”. Ці фірми брали участь в тендері, але не були допущені до торгів. Причому “Базис” не повідомив ОДА про виконання робіт сторонніми організаціями, що є порушенням.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023
22.11.2023