- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Суд обмежився усним зауваженням спортивному чиновнику, який преміював двох своїх жінок

Опублікував Editor 30.08.2016 @ 07:13 в Новини | No Comments

Жовтневий районний суд постановою [1] від 22 серпня виніс усне зауваження начальнику Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Андрію Муштаю за преміальні виплати близьким особам.

Згідно матеріалів справ, Муштай видавав накази про преміювання своєї дружини, коли вона працювала на посаді посаді секретаря керівника Філії, а згодом на посаді спеціаліста другої категорії, при цьому не інформував Комітет про виникнення конфлікту інтересів.

Крім того, в підпорядкуванні Муштая знаходилась і жінка, яка мала з ним двох спільних дітей. Відносно неї він теж приймав рішення про преміювання та надбавки, а також надав матеріальну допомогу на лікування дитини, яка є його донькою.

На свій захист обвинувачений зазначив, що його дружина працювала на посаді секретаря керівника, коли вони ще не були одружені. Згодом він проконсультувався у Комітеті з приводу спільної робити вже як зі своєю дружиною, де йому порекомендували вивести її зі свого прямого підпорядкування, тому він перевів її на посаду спеціаліста другої категорії. Кошти виплачував після погодження з відповідною комісією, ніякої упередженості щодо надання премій у більшому чи меншому розмірі він не допускав.

Щодо матері його дітей, то вказав, що як чоловік і дружина вони не мешкають, живе з нею за однією адресою через відсутність іншого місця проживання. Приймав на роботу її як звичайного громадянина.

Премії обом працівникам видавав на тих же підставах що і іншим.

Суд з огляду на малозначність вчиненого Андрієм Муштаєм правопорушення закрив провадження, обмежившись оголошенням усного зауваження.

Андрія Муштая  влітку минулого року  затримали [2] під час отримання хабара  від підприємця за оренду спортивного клубу, але поки свого вироку суд не виніс і Муштай продовжує працювати на посаді.  У 2012 році особа з таким ПІБ отримувала [3] 40 годин громадських робіт за водіння у стані алкогольного сп’яніння.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/08/30/sud-obmezhyvsya-usnym-zauvazhennyam-sportyvnomu-chynovnyku-yakyj-premiyuvav-dvoh-svojih-zhinok/

URLs in this post:

[1] постановою: http://reyestr.court.gov.ua/Review/59851563

[2] затримали: http://zp.vgorode.ua/news/24/274954-v-zaporozhe-vziatochnyka-vosstanovyly-v-dolzhnosty-foto-vydeo

[3] отримувала: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/45507497

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.