НОВИНИ

18.08.2017
17.08.2017
16.08.2017
15.08.2017
14.08.2017
11.08.2017
10.08.2017
09.08.2017
08.08.2017
07.08.2017
04.08.2017
03.08.2017
Всі новини »

ТЕГИ

Помічники депутатів Запорізької міськради

13 Жовтня 2016

Список помічників депутатів Запорізької міської ради VII скликання.

  1. Адаманов Олег Федорович:

Горбачов Олександр Анатолійович

Харченко Віталій Олександрович

Максак Володимир Васильович

Пеньков Юрій Євгенович

Холіна Інна Вікторівна

  1. Афанасьєв Олег Володимирович:

Аліпа Ольга Сафронівна

Ізотов Никита Геннадійович

Сільченко Роман Федорович

Квятковський Михайло Анатолійович

  1. Балашов Сергій Михайлович:

Чебанов Ігор Олексійович

Кругляк Василь Вікторович

Кардапольцева Наталія Олександрівна

Тарадай Дмитро Миколайович

Казачук Олексій Олександрович

  1. Басов Олексій Юрійович:

Волобуєва Катерина Юріївна

Хомутова Анастасія Олексіївна

Пономаренко  Владислав Миколайович

Ященко Наталія Іванівна

  1. Бєлий Микола Іванович:

Кліцунов Андрій Григорович

Козакова Ганна Григорівна

  1. Божко Руслан Анатолійович:

Гончаров Олексій Олександрович

Верещага Тарас Валерійович

Закревська Катерина Володимирівна

Діденко Антон Сергійович

  1. Васильєв Денис Анатолійович:

Фоменко Любов Миколаївна

  1. Васильчук Геннадій Миколайович:

Савченко Ігор Федорович

Жестков Сергій Геннадійович

Васильчук Богдан Геннадійович

Карнаух Сергій Вікторович

Фєдіна Тетяна Олександрівнаю

  1. Володьков Микола Миколайович:

Захаров Володимир Опанасович

Кирилюк Вікторія Іванівна

Касьяненко Олена Олексіївна

Калачов Юлій Олексійович

  1. Воронцов Олександр Васильович:

Бугайчук Оксана Василівна

Комаренко Олег Григорович

Шкабуро Олександр Віталійович

Лой Надія Іванівна

  1. Галкіна Олена Георгіївна:

Кареліна Олена Олександрівна

Кузеванова Рузанна Робертівна

Іпатько Ганна Ігорівна

Латишева Лілія Олександрівна

Ребров Володимир Юрійович

  1. Гараненко Роман Сергійович:

Германенко Любов Володимирівна

  1. Германюк Олег Борисович:

Савватєєв Максим Євгенійович

Васильєв Володимир Віталійович

Шаповал Андрій Володимирович

Здорик Олександр Ігорович

  1. Гончар Олександр Васильович:

Махун Андрій Петрович

Андрущенко Олена Юріївна

Гальчинська Зінаїда Миколаївна

  1. Гординський Віктор Георгійович:

Онищенко Віталій Олександрович

Сенютич Дмитро Валентинович

Філатова Олена Юріївна

Погорєлов Роман Іванович

Агеєв Михайло Костянтинович

  1. Гринь Віктор Анатолійович:

Лавренов Олег Юрійович

Нелюбов Сергій Олександрович

Маслієнко Володимир Олександрович

Зайцев Іван Сергійович

  1. Губіна Оксана Олександрівна:

Бабенко Юлія Олександрівна

Скомарох Андрій Сергійович

Хижняк Роман Петрович

  1. Гурська Ніна Миколаївна:

Мазурова Світлана Михайлівна

Онищенко Олександр Володимирович

Воєводін Ігор Сергійович

Смахтін Євген Валерійович

Мельник Олександра Миколаївна

  1. Дорошенко Юрій Леонідович:

Філіппова Юлія Олександрівна

Степанова Лариса Терентівна;

Мануйлов Олександр Олександрович

Подоляк Тетяна Володимирівна

  1. Зайцев Вячеслав Олексійович:

Шаповалов Сергій Юрійович

Сквордяков Олексій Андрійович

Сопін Артем Станіславович

Скалозуб Станіслав Миколайович

Мандалина Сергій Сергійович

  1. Кальцев Володимир Федорович:

Зарва Валентин Михайлович

Симаков Денис Олегович

Горський Андрій Олександрович

Клішина Ганна Андріївна

  1. Клець Ірина Миколаївна:

Білокопитова Ірина Георгіївна

Кожухова Юлія Сергіївна

Мінченко Світлана Сергіївна

Прокопенко Ярослав Костянтинович

  1. Кобзарюк Олександр Олександрович:

Самоха Олександр Михайлович

Левченко Юлія Сергіївна

Готовська Катерина Кирилівна

Режко Дмитро Сергійович

  1. Коломоєць Олег Олександрович:

Грибовод Сергій Юрійович

Дяченко Олег Олександрович

Цуладзе Костянтин Григорович

  1. Константинов Олександр Олександрович:

Руденко Анастасія Миколаївна

Кіорпе Анна Олександрівна

Булітко Олена Петрівна

Розсоха Борис Вікторович

  1. Константинова Катерина Андріївна:

Курмельов Антон Олександрович

Кравченко Микита Вадимович

Чикалова Вікторія В’ячеславівна

Проценко Андрій Миколайович

Пірогова Ірина Миколаївна

  1. Корольов Олег Миколайович:

Черкашин Іван Іванович

Грищенко Максим Михайлович

  1. Костенко Ірина Борисівна:

Білик Олександр Іванович

Коваль Денис Олександрович

Кучерявий Артем Валерійович

Жуков Антон Юрійович

  1. Кривцов Андрій Іванович:

Чайковська Наталія Михайлівна

Єфімова Олена Петрівна

Манохіна Валентина Іванівна

  1. Кругла Людмила Юхимівна:

Кисельова Валентина Олександрівна

Могілатов Артем Володимирович

Гончаренко Людмила Вікторівна

Галочка Роман Васильович

Ткачова Лариса Петрівна

  1. Лоцман Сергій Іванович:

Полякова Світлана Олександрівна

Калянов Андрій Валентинович

Сенітович Сергій Олександрович

  1. Лученко Андрій Іванович:

Самарський Сергій Олексійович

Шиян Олена Олександрівна

Коврига Наталія Василівна

  1. Максимов Володимир Степанович:

Довбиш Дмитро Васильович

Капелюш Оксана Вікторівна

Повстяна Олена Володимирівна

Великанов Микита Олександрович

  1. Маляренко Андрій Євгенович:

Маляренко Ярослав Андрійович

Напханюк Володимир Олегович

Шевельова Ольга Олександрівна

Левченко Анастасія Вячеславівна

  1. Михайлик Павло Андрійович:

Латан Олег Михайлович

Островська Людмила Петрівна

Бондаренко Марина Володимирівна

Гунько Володимир Васильович

Каріка Тетяна Дмитрівна

  1. Молчанов Михайло Миколайович:

Верховод Даріко Нукріївна

Карнаух Вадим Володимирович

Махінько Дмитро Едуардович

Косарєва Яна Вікторівна

  1. Москаленко Володимир Анатолійович:

Безединова Олена Юріївна

Певченко Володимир Миколайович

Щур Денис Юрійович

  1. Мотренко Олександр Володимирович:

Тименко Юрій Олексійович

Трунова Світлана Олександрівна

Вольфсон Сергій Борисович

  1. Нагіх Костянтин Валерійович:

Журібіда Микола Михайлович

Нагіх Людмила Костянтинівна

Куценко Микола Вікторович

Биба Валерій Семенович

Жигулін В’ячеслав Олександрович

  1. Наумов Геннадій Борисович:

Наумов Родіон Борисович

Глазунова Олена Іванівна

Литкін Андрій Павлович

  1. Ніколаєнко Олександр Олександрович:

Бочарова Тетяна Іванівна

Дубцова Антоніна Олександрівна

Зіновкін Максим Володимирович

Безсмертний Роман Володимирович

  1. Орєшкін Юрій Ігорович:

Вальчук Ігор Сергійович

Ніколенко Роман Миколайович

Завада Тетяна Василівна

  1. Пидорич Руслан Олександрович.
  2. Поварчук Анатолій Володимирович:

Лютович Марк Волькович

Скрипніков Олексій Іванович

Ляшенко Олексій Олександрович

Марковський Іван Сергійович

  1. Поливяний Сергій Олександрович:

Попутько Олександр Васильович

Волянский Владислав Анатолійович

Постоєнко Ольга Петрівна

  1. Полухін Володимир Федорович.
  2. Полюсов Василь Вячеславович:

Смирний Сергій Іванович

Бочарова Яна Павлівна

Іржавська Євгенія Вікторівна

Кузенко Володимир Васильович

  1. Прасол Михайло Вікторович:

Малахов Іван Миколайович

Гришин Володимир Миколайович

Гришин Станіслав Володимирович

Панчак Леонід Васильович

Чебанова Тетяна Олексіївна

  1. Пріт Віктор Іванович:

Попова Світлана Анатоліївна

Пріт Людмила Іванівна

Тропешко Віктор Станіславович

Крамаренко Олеся Миколаївна

  1. Пшеничний Олександр Миколайович:

Левіт Анатолій Євгенович

Черновол Сергій Олександрович

Ребенков Володимир Миколайович

  1. Ревчук Ольга Андріївна:

Капінус Олена Іванівна

Слободько Вікторія Семенівна

Беседіна Світлана Олегівна

  1. Рябцев Віталій Володимирович:

Данильченко Михайло Юрійович

Чайковський Олександр Анатолійович

Шляхова Ганна Юріївна

Озерчук Сергій Петрович

Христенко Олег Васильович

  1. Сідельникова Олена Леонідівна:

Гришина Тетяна Миколаївна

Семененко Наталія Вячеславівна

Петренко Єлизавета Сергіївна

Післегіна Анна Андріївна

Гребнєв Ігор Ігорович

  1. Сілін Микола Михайлович:

Кір’янов Роман Георгійович

Денисова Тамара Вікторівна

Литвинчук Євгенія Євгеніївна

  1. Сірий Дмитро Вікторович:

Андріянов Руслан Анатолійович

Федорченко Дмитро Олександрович

Армін Ігор Юрійович

Пінаєв Віталій Валентинович

  1. Согорін Андрій Анатолійович:

Філін Олександр Олександрович

Гладков Максим Павлович

Хімічев Андрій Вікторович

Урсол Ірина Річардівна

  1. Старцев Генадій Валерійович:

Тушов Олександр Юрійович

Мороко Валерій Васильович

Мороко Віталій Валентинович

Дяченко Денис Віталійович

  1. Таран Роман Олегович:

Костенко Іван Олександрович

Пшигоцький Сергій Володимирович

Молчанов Олександр Олегович

Онищенко Олена Вячеславівна

  1. Тишечко Віталій Володимирович:

Руденко Оксана Володимирівна

Кравченко Дмитро Миколайович

Матвєєв Віталій Едуардович

Руденко Надія Василівна

  1. Тищенко Олександр Вікторович:

Васильєв Андрій Олександрович

Слободянюк Роман Степанович

Падалка Олександр Олександрович

Круглий Євген Русланович

  1. Трюхан Дарія Аркадіївна:

Бринза Максим Якович

Король Каріна Юріївна

Марченко Марк Петрович

Рижкова Дар’я Сергіївна

Шалений Євген Сергійович

  1. Фукс Геннадій Григорович:

Білоник Дмитро Ігорович

Горевий Микола Миколайович

Камишанова Тетяна Володимирівна

Биков Сергій Анатолійович

Малахова Галина Олександрівна

  1. Чумаченко Ігор Миколайович:

Кузьменко Іван Петрович

Греков Дмитро Валерійович

Расолов Олександр Сергійович

Баришева Тетяна Валеріївна

  1. Ярошенко Руслан Вікторович:

Новельська Тетяна Василівна

Потоцький Юрій Михайлович

Аксьонов Артем Сергійович

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

14.08.2017
11.08.2017
10.08.2017