- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

У Буряка не захотіли замовляти розробку нового сайту влади фірмам Марченка

Опублікував Editor 19.10.2016 @ 11:48 в Новини | No Comments

КП “Центр управління інформаційними технологіями” за результатами тендеру 13 жовтня замовило ТОВ “Біс-Софт” розробку модулів нового офіційного порталу Запорізької міської ради вартістю 138 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Відтак, 99 тис. грн. коштуватиме розробка і технічна підтримка київською фірмою “Біс-Софт”  модулю “Контакт-Центр” офіційного порталу, а 39 тис. грн. – модулів “Електронні петиції”, “Громадський бюджет”, “Прозорий муніципальний бюджет”.

Втім, угоду по лоту на розробку модулів “Базовий”, “Новини”, “Виконавча влада”, “Законодавча влада” не уклали у зв’язку з перевищенням найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів передбачену замовником суму на закупівлю послуг (повні вимоги до порталу дивіться тут [1]).

Саме цей лот складає основну вартість розробку нового порталу міської влади і на нього подали три пропозиції. Так, фірма “Гріндорс” запропонувала розробку за 476 тис. грн., “Ін солюшнз” – 490 тис. грн., “Вілбідан” – 476 тис. грн.

Як вже повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, “Гріндорс” та “Ін солюшнз” пов’язані [2] з керівництвом об’єднання “Самопоміч” в області братами Марченками. В свою чергу, “Вілбідан” зареєстроване на Святослава  Черкаського, значиться керівником ТОВ “Емгрейд” Марка Марченка.

“Ін солюшнз” також подавало свої пропозиції на лоти, за якими угоди укладено з ТОВ “Біс-Софт”, втім їх вартість була дорожчою від переможця.

Згідно закону [3]  “Про здійснення державних закупівель”  замовник має право скасувати закупівлю у випадку перевищення ціни найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів суми, передбачену замовником на фінансування закупівлі, а не зобов’язаний.

Нагадаємо, КП “Центр управління інформаційними технологіями” очолює Юрій Орєшкін, депутат [4] міськради від “Опозиційного блоку”, який раніше працював начальником управління інфраструктурних систем “Запоріжсталі”. Заступником Орєшкіна в комунальному підприємстві і його помічником [5] як депутата є Ігор Вальчук, який очолює комітет з конкурсних торгів “Центру управління інформаційними технологіями”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/10/19/u-buryaka-ne-zahotily-zamovlyaty-rozrobku-novoho-sajtu-vlady-firmam-marchenka/

URLs in this post:

[1] дивіться тут: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/10/sitemeria.pdf

[2] пов’язані: http://zp.nashigroshi.org/2016/09/16/dlya-it-forum-navit-mizerni-6-tysyach-na-veduchyh-viddaly-koleham-marchenka/

[3] закону: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1197-18/print1461326795214790

[4] депутат: http://meriazp.gov.ua/test/?id=36&pid=224

[5] помічником: http://zp.nashigroshi.org/2016/10/13/pomichnyky-deputativ-zaporizkoji-miskrady/

[6] Таксі для Пеклушенка : http://zp.nashigroshi.org/2013/04/29/taksi-dlya-peklushenka/

[7] Торги від управління здоров’я Запорізької міськради виграв всеукраїнський улюбленець медичної влади : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/04/torhy-vid-upravlinnya-zdorovya-zaporizkoji-miskrady-vyhrav-vseukrajinskyj-ulyublenets-medychnoji-vlady/

[8] У “порошенківця” перед виборами забрали ділянку в центрі міста за борги : http://zp.nashigroshi.org/2015/12/04/u-poroshenkivtsya-pered-vyboramy-zabraly-dilyanku-v-tsentri-mista-za-borhy/

[9] Маловічко орендував приміщення задешево, оформивши його під архів : http://zp.nashigroshi.org/2015/12/21/malovichko-orenduvav-prymischennya-zadeshevo-oformyvshy-joho-pid-arhiv/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.