Грабовський прийнявся контролювати “Запоріжзеленгосп” (додано)

02 листопадаа 2016

(додано інформацію про вихід братів Грабовських з членів громадської організації)

Поліція відкрила кримінальне провадження за заявою ГО “Запорізький антитерористичний центр” щодо можливих розкрадань на КСП “Запоріжзеленгосп” Запорізької обласної ради. Про це йдеться в ухвалі  Комунарського районного суду від 13 жовтня.

Згідно матеріалів справи, до Запорізької місцевої прокуратури №2 у серпні 2016 року надійшов лист від голови ГО “Запорізький антитерористичний центр” з проханням провести перевірку КСП “Запоріжзеленгосп” у зв’язку  з розкраданням коштів керівництвом комунального підприємства шляхом продажу посадкового матеріалу без належного оформлення бухгалтерських документів, закупівлі продукції за завищеними цінами.

Зокрема, в матеріалах справи йшлося про корупційні діяння директора та заступника вказаного підприємства. Свідки вказували, що реалізація посадкового матеріалу “Запоріжзеленгоспу” із розпліднику здійснювалась без бухгалтерського обліку, а бензин закупався за завищеними цінами, вивезення продукції підприємства через контрольно-пропускний пункт відбувалась без перевірок, а, отже, без відповідних накладних.

Виходячи з цього, прокурор клопотав до суд упро призначення позапланової ревізію КСП “Запоріжзеленгосп” за 2016 рік, на що отримав згоду.

ГО “Запорізький антитерористичний центр” засновано Володимиром Гірським, братами Владиславом та Олексієм Грабовськими, Денисом Грійовим, Євгеном Мирошниченком, Олександром Паньковим та Романом Романьком. Керує організацією Валерій Білан.

За повідомленнями в деяких ЗМІ, Владислав Грабовський спеціалізується на роботі конвертаційних центрів. Також пов’язані з ним фірми були причетні до розкрадання коштів з комунальних підприємств по схемі переуступлення фіктивного боргу. Раніше інша підконтрольна Грабовському громадська організація “Комісія по боротьбі з корупцією” зверталася до міліції з приводу розкрадань коштів на енергодарському КП  “Підприємство комунальної власності”. В той же час, слідче управління ГУМВС України в Запорізькій області розслідувало справу про розкрадання коштів з цього комунального підприємства по схемі переуступлення фіктивного боргу за участі фірм Грабовського.

“Запорізький антитерористичний центр” входить до комітету з питань запобігання та протидії корупції, контрабанді та з питань діяльності органів фінансових розслідувань та податкової міліції Громадської ради при ГУ ДФС у Запорізькій області. Також представник цієї організації Сергій  Глазунов входив до атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Як повідомив “НГ. З” керівник “Антитерористичного центру” Валерій Білан, співзасновники організації з 2006 року Владислав та Олексій Грабовські на початку 2016 року вийшли з її лав та складу засновників, і тоді ж обрано керівником Білана.

zaporizkyj-antyterorystychnyj-tsentr-1 zaporizkyj-antyterorystychnyj-tsentr-2

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023