- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Цьогорічний новачок отримає 11 мільйонів без конкурсу, в тому числі і 3 мільйони на 400 метрів дороги, бо у Буряка не знайшли альтернативи

Опублікував Editor 11.11.2016 @ 17:45 в Новини | No Comments

КП “Управління капітального будівництва” 8 листопада уклало угоду з ТОВ “Іоліт” на реконструкцію автодороги по пр. Маяковського від пр. Соборний до вул. Патріотичної в Запоріжжі вартістю 3,01 млн. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Тендер проведено за переговорною процедурою у зв’язку з відміною двох попередніх відкритих торгів через недостатню кількість учасників.

Під реконструкцію підпадає близько 400 метрів дороги (заміна асфальту з бордюром, тощо) і тротуари (викладання плиткою).

В червні підряд не реконструкцію на цій ділянці пішохідної частини проспекту Маяковського вартістю 4,65 млн. грн. отримало [2] дніпропетровське ТОВ “СфераПлюс”. Пізніше фірма неодноразово отримувала зауваження від міської влади за недостатню інтенсивність робіт і запізнення з графіком. З рештою, на початку жовтня з’явилося повідомлення про розірвання [3] договору підряду зі “СфераПлюс” стосовно іншого об’єкту – реконструкції пари ім. Гагаріна на “Космосі”. Втім, і нині роботи з реконструкції парку ведуться [4].

Окрім цього, КП “Управління капітального будівництва” має намір укласти з ТОВ “Іоліт” угоду вартістю 7,97 млн. грн. на реконструкцію елементів благоустрою з встановленням декоративної скульптури, присвяченої ліквідаторам чорнобильської катастрофи вздовж Вознесенівського узвозу. Тендер також проводиться за переговорною процедурою у зв’язку з відміною двох попередніх відкритих торгів через недостатню кількість учасників. В цьому випадку єдиним учасником двічі були саме “Іоліт”.

ТОВ “Іоліт” володіє Ірина Завидна. Кінцевим бенефіціаром вказується Олександр Буслаєв і він же директор фірми. Свого часу він керував фірмою “Торгпромюг”, якою володіє Андрій Завидний, родич Ірини Завидної. “Торгпромюг” з 2010 року регулярно отримує невеликі підряди виключно від Запорізької АЕС (загалом на 3,2 млн. грн.).

В серпні “Іоліт” отримало підряд [5] від “Управління капітального будівництва” на реконструкції майдану Героїв перед Запорізької облдержадміністрацією, де роботи розпочало ще до укладання угоди.

До цього часу “Іоліт” не отримувало підрядів в системі запорізької мерії (згідно “ВДЗ”), хоча зареєстроване ще у 2011 році.

КП “Управління капітального будівництва” очолює В’ячеслав Близнюк – вихідець із “Запоріжсталі”, як і нинішній мер Володимир Буряк.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/11/11/tsohorichnyj-novachok-otrymaje-11-miljoniv-bez-konkursu-v-tomu-chysli-i-3-miljony-na-400-metriv-dorohy-bo-u-buryaka-ne-znajshly-alternatyvy/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: http://zakupki.prom.ua/gosudarstvennye-zakupki/tender-rekonstruktsiya-avtodorogi-po-pr.-mayakovskogo-vid-pr.-soborniy-do-vul.-patriotichnoi-v-m.-zaporizhzhi-714317

[2] отримало: http://zp.nashigroshi.org/2016/07/05/dnipropetrovtsyam-na-rekonstruktsiyu-parku-haharina-i-prospektu-mayakovskoho-dayut-10-miljoniv/

[3] розірвання: http://www.061.ua/news/1391099

[4] ведуться: http://akzent.zp.ua/hodba-s-prepyatstviyami-v-zaporozhe-prohodit-rekonstruktsiya-parka-gagarina-foto/

[5] отримало підряд: http://zp.nashigroshi.org/2016/09/01/na-rekonstruktsiji-majdanu-herojiv-pidryadnyk-dopustyv-falstart-na-dva-tyzhni-do-pidpysannya-dohovoru/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.