- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Шкільні постачальники облради розіграли 5 мільйонів на автобуси між близькими екс-“регіоналам” фірмами

Опублікував Editor 08.12.2016 @ 18:07 в Новини | No Comments

as-r-4234-mriya [1]КУ “Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів” Запорізької обласної ради за результатами тендеру 7 грудня уклав угоду з ТОВ “Радіал-Україна” на придбання чотирьох автобусів загальної вартістю 5,28 млн. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [2].

Фірма має поставити автобуси АС-Р 4234 “Мрія” вартістю 1,32 млн. грн. кожен.

Автобуси мають 31 місце для сидіння, 2016 року випуску і екологічний стандарт двигуна Євро-5, які переобладнуються під шкільні на базі російського “ПАЗ” харківським ТОВ “ВО “Авто-Холдінг”.

Нині розслідується справа [3] про фальсифікацію даних про відповідність екологічним нормам цих шкільних автобусів. Так, ці автобуси ввозилися з документами про відповідність екологічним вимогам “Євро-5”, бо автобуси з нижчими показниками екологічних норм з 1 січня в Україну імпортувати заборонено. Однак встановлено, що насправді двигуни на автобусах відповідали характеристикам “Євро-4”.

Засновником київської фірми “Радіал-Україна” є ТОВ “Гармонія” харків’янина Владислава Кулікова.

“Гармонія” була прописана в Києві по пров. Балтійському, 20 разом із ТОВ “Група компаній “АІС”. Останнє пов’язане [4] з  нардепом [5] Дмитром Святашем (раніше – Партія регіонів, зараз – “Відродження”) та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Поляковим.

Єдиним конкурентом “Радіал-Україна” виступило ІП “АІС-Полтава” з цієї ж групи [6] “АІС” з дорожчою на 2,4 тис. грн. пропозицією. Під час аукціону фірми не знижували вартість своїх пропозицій. “АІС-Полтава” пропонувало ідентичні АС-Р-4234 “Мрія”.

Кінцевими співвласниками  ТОВ “ВО “Авто-Холдінг” є Олег Шаблатович та Лариса Святаш – дружина нардепа Дмитра Святаша.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/12/08/shkilni-postachalnyky-oblrady-rozihraly-5-miljoniv-na-avtobusy-mizh-blyzkymy-eks-rehionalam-firmamy/

URLs in this post:

[1] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/12/АС-Р-4234-Мрія.jpg

[2] “Прозоро”: https://zakupki.prom.ua/gosudarstvennye-zakupki/tender-avtomobili-dlya-perevezennya-ne-menshe-nizh-10-lyudey-684159

[3] розслідується справа: http://nashigroshi.org/2016/08/31/politsiya-pidozryuje-scho-vinnytski-osvityany-za-60-miljoniv-kupuyut-stari-rosijski-avtobusy-za-pidrobnymy-spravkamy/

[4] пов’язане: http://nashigroshi.org/2013/11/11/hroniky-narniji-yaroslavskyj-u-poshukah-svyatasha/

[5] нардепом: http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/5541

[6] цієї ж групи: http://poltava.ais.ua/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.