Ремонт системи опалення в музеї козацтва замовили фірмі з фіктивним власником

16 Грудня 2016

Національний заповідник “Хортиця” 15 грудня уклав угоду з ТОВ “Компанія “Монблан” на капітальний ремонт котельної автономної системи опалення в будівлі музею історії запорозького козацтва вартістю 648 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Закупівлю здійснено без проведення конкурсних процедур. Що саме має виконати підрядник не відомо. Безпосередньо договір у системі також не опубліковано.

ТОВ “Компанія “Монблан” зареєстрована на Зінаїду Вострікову. Директор – Володимир Стоєв. Вони ж значаться власником і директором ТОВ “Виробнича компанія “Алькор”. Обидві фірми фігурують у кримінальній справі про ухилення від сплати податків.

Як йдеться в матеріалах слідства, низка фірм, в тому числі і “Алькор”, була зареєстрована на підставних осіб з метою прикриття незаконної діяльності для ухилення від сплати податків. Фактичним їхнім власником є інша (невказана у справі) особа, які віддає накази директору та головному бухгалтеру про переведення коштів на підприємства з ознаками фіктивності. Лише протягом 2014 року “Алькор”, шляхом проведення фіктивних торгових операцій, ухилилося від сплату ПДВ та податку на прибуток підприємств на суму 3,06 млн. грн. По цій справі податківці наприкінці минулого року вилучали документацію в тому числі в компанії “Монблан”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

13.04.2021
12.04.2021
11.04.2021
10.04.2021