- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Аналіз пасажиропотоку в Запоріжжі спробують замовити з третьої спроби за 600 тисяч

Опублікував Editor 17.01.2017 @ 08:10 в Новини | No Comments

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради має намір замовити Запорізькому національному технічному університету визначення пасажиропотоку на громадському транспорті вартістю 599 тис. грн. Відповідна інформація оприлюднена у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Комплексне обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського пасажирського транспорту загального користування ЗНТУ має провести протягом шести місяців. В результаті університет має видати пропозиції щодо оптимізації маршрутної мережі міста (скорочення, подовження, об’єднання, закриття чи відкриття нових маршрутів; обґрунтування видів транспорту на тих чи інших маршрутах, кількості та класу рухомого складу, режимів руху; рекомендації щодо  раціональної пасажиромісткості з варіантами застосування автобусів різного типу і місткості протягом доби, тощо.

При цьому пріоритетним буде обслуговування центральних вулиць міста автобусами пасажиромісткістю 30-100 осіб та електротранспортом, а інших вулиць також автобусами пасажиромісткістю до 22 осіб.

Окрім цього ЗНТУ має надати інформацію про перевезення пасажирів пільгових категорій (повний перелік показників дивіться тут [2]).

Загалом на ці торги подалося шестеро учасників і кінцева пропозиція ЗНТУ була найдешевшою, знизившись від початкової 950 тис. грн.

Це вже третя спроба замовити обстеження пасажиропотоку. Попередні тендери на початку грудня і жовтня минулого року відміняли у зв’язку відхиленням всіх тендерних пропозицій.

Так, на перший тендер [3] подалося лише троє учасників і найдешевшою була пропозиція німецької Dornier Consulting International GmbH вартістю 349 тис. грн., а ЗНТУ взагалі не подавалося.

На другий тендер [4] подалося також троє учасників і кінцева пропозиція ЗНТУ була 1,18 млн. грн. Найдешевшу вартістю 899 тис. грн подав ДВНЗ “Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова” (на нинішніх торгах – 599 тис. грн). І саме харківський університет спочатку визначили переможцем і вже потім скасували рішення після виявлення недоліків у документах. Аналогічна університету ситуація склалася з пропозицією Dornier Consulting International GmbH вартістю 900 тис. грн. На останній тендер німецька компанія взагалі не подавалася.

Зазначимо, що спеціалісти в галузі транспортних перевезень критично оцінили [5] саму поставлену задачу з огляду на визначені показники і методи аналізу.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/01/17/analiz-pasazhyropotoku-v-zaporizhzhi-sprobuyut-zamovyty-z-tretoji-sproby-za-600-tysyach/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-12-22-002997-b/

[2] дивіться тут: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2017/01/пасажиропоток.pdf

[3] перший тендер: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-09-08-000367-b/

[4] другий тендер: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-10-04-000361-a/

[5] критично оцінили: https://bespalov.me/2016/09/21/pro-chudnoj-tender-na-issledovanie-passazhiropotokov-v-zaporozhe/#more-3661

[6] Хронічний боржник допоміг Запоріжелектротрансу виграти підряд на модернізацію своєї ж мережі : http://zp.nashigroshi.org/2013/08/20/hronichnyj-borzhnyk-dopomih-zaporizhelektrotransu-vyhraty-pidryad-na-modernizatsiyu-svojeji-zh-merezhi/

[7] “Основаніє” не знайшло альтернативи рідним компаніям для проведення торгів : http://zp.nashigroshi.org/2013/09/02/osnovanije-ne-znajshlo-alternatyvy-ridnym-kompaniyam-dlya-provedennya-torhiv/

[8] Додаткові роботи в золотому дитсадку затягнули на чверть вартості основного підряду : http://zp.nashigroshi.org/2013/09/13/dodatkovi-roboty-v-zolotomu-dytsadku-zatyahnuly-na-chvert-vartosti-osnovnoho-pidryadu/

[9] Держпідприємства поступилися на кілька сотень гривень приватній фірмі в поставці періодики в бібліотеки : http://zp.nashigroshi.org/2016/03/01/derzhpidpryjemstva-postupylysya-na-kilka-soten-hryven-pryvatnij-firmi-v-postavtsi-periodyky-v-biblioteky/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.