- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Заступнику начальника СІЗО присудили 5 років за 60 тисяч хабаря від ув’язненого

Опублікував Editor 01.02.2017 @ 16:29 в Новини | No Comments

Жовтневий районний суд вироком [1]  від 24 січня визнав винним заступника начальника Запорізького СІЗО в отриманні хабаря.

Костянтин Семенов займав посаду заступника начальника Запорізького СІЗО з режиму, охорони та оперативної роботи УДПтСУ в Запорізькій області. У лютому 2015 року запропонував невказаному засудженому за 2 тис. доларів США хабаря не переводити його до іншої виправної установи та дозволити користування мобільним телефоном.

Згодом Семенову родичка [2] засудженого передала в кімнаті огляду СІЗО 60 тис. грн в банці з під фарби під виглядом будівельних матеріалів, після чого посадовця і затримали.

Під час судового засідання обвинувачений стверджував, що ці всі дії були заздалегідь сплановані з метою усунути його від займаної посади, оскільки він прибув з іншої області та намагався навести порядок у діяльності СІЗО. Втім, жоден з допитаних свідків не підтвердив факт конфлікту між працівниками СІЗО.

Тож з огляду наявні докази (аудіо- та відеофіксація, знайдені мічені купюри, тощо) суд визнав Костянтина Семенова винним та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років із позбавленням на 3 роки права обіймати певні адміністративні та керівні посади з конфіскацією всього майна.

На час розгляду справи Семенов відкомандирований на виконання роботи чергового помічника начальника Вільнянської виправної колонії №20.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/02/01/zastupnyku-nachalnyka-sizo-prysudyly-5-rokiv-za-60-tysyach-habarya-vid-uvyaznenoho/

URLs in this post:

[1] вироком: http://reyestr.court.gov.ua/Review/64248667

[2] родичка: http://zap.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=151372&fp=10

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.