- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Поліція зайнялася встановленням “Запоріжгазом” лічильників за оплату, хоча їх вартість закладена в тариф

Опублікував Editor 22.03.2017 @ 11:50 в Новини | No Comments

Заводське відділення поліції розслідує справу щодо незаконного взяття “Запоріжгазом” плати при встановленні лічильників. Про це йдеться в ухвалі [1] Заводського районного суду від 13 березня.

Згідно з матеріалами справи, посадові особи ПАТ “Запоріжгаз”, всупереч чинному законодавству, впродовж 2016 року надавали платні послуги населенню із встановлення лічильників газу та будинкових приладів обліку. Однак, вартість таких послуг закладена у тариф, за рахунок чого такі прилади для споживачів природного газу мають встановлюватись безкоштовно.

Також досудове слідство встановило, що встановленням займались спеціально найняті фірми: ТОВ “Сейлон”, ТОВ “Ейкла-Буд”, ПП “Хортиця-газбуд”, ТОВ “Строгаз”.

Так, відповідно до інформації вільнянських податківців, ПП “Хортиця газ буд” впродовж 2016 року встановила побутові газові лічильники на 5,7 млн грн, також і для фізичних осіб у сумі 0,63 млн грн.

Виходячи з цього, слідчі клопотали у суді про тимчасовий доступ до договорів з цими фірмами для проведення експертиз, на що отримали дозвіл. Також вони отримали [2] доступ до документів ПАТ “Запоріжгаз” щодо формування тарифу.

“Запоріжгаз” контролюється Дмитром Фірташем.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/03/22/politsiya-zajnyalasya-vstanovlennyam-zaporizhhazom-lichylnykiv-za-oplatu-hocha-jih-vartist-zakladena-v-taryf/

URLs in this post:

[1] ухвалі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65277704

[2] отримали: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65277073

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.