- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Шлея заплатив 4 мільйони за утилізацію пестицидів, які підрядник просто сховав у себе на складі

Опублікував Editor 24.04.2017 @ 08:40 в Новини | No Comments

Керівник одного з департаментів обласної державної адміністрації перерахував майже 4 млн грн приватній фірмі за послуги з утилізації пестицидів, які так і не були виконані. Про це повідомив [1] Відділ комунікації поліції Запорізької області.

В ході розслідування встановлено, що наприкінці 2015 року керівництвом департаменту було перераховано майже 4 млн. грн. на рахунок приватної фірми за нібито надані послуги – проведення робіт із забезпечення збирання, оброблення та знешкодження хімічних засобів захисту рослин. В дійсності, робіт по знешкодженню вищевказаних хімічних засобів, передбачених договором, проведено не було.

Тож на цій підставі керівникові департаменту та директорові київської приватної фірми повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Він “Наші гроші. Запоріжжя”

Йдеться про угоду Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької ОДА  від листопада 2015 року з ТОВ “Сучасні екологічні інновації” вартістю 3,97 млн. грн.

Згідно порталу використання публічних коштів “E-data”, ТОВ “Сучаснi екологiчнi iнновацiї” отримало 25 грудня 2015 року трьома траншами 3,97 млн грн, згідно актів про виконання робіт також від 25 грудня.

Тоді на тендері [2] конкурентами “Сучасних екологічних інновацій” виступили запорізькі ТОВ “Науково-дослідний інститут “Укрекопроект” і ТОВ “Регіональний центр поводження з відходами”.

За висновками слідства, “Сучасні екологічні інновації” не мали відповідного обладнання, площ та ліцензій для виконання умов договору. Втім, переможець тендеру взяв на субпідряд “НДІ “Укрекопроект”, яке також не мало ліцензій на здійснення будь-яких операцій з відходами пестицидів та гербіцидів.

Незважаючи на це працівники “Сучасних екологічних інновацій ” та “Укрекопроект” в грудні 2015 року вивезли близько 100 тонн пестицидів на проммайданчик “Укрекопроекту”, де вони і знаходилися без знешкодження.

Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької ОДА  вже кілька років очолює Володимир Шлея.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/04/24/shleya-zaplatyv-4-miljony-za-utylizatsiyu-pestytsydiv-yaki-pidryadnyk-prosto-shovav-u-sebe-na-skladi/

URLs in this post:

[1] повідомив: https://zp.npu.gov.ua/uk/publish/article/155812

[2] на тендері: http://zp.nashigroshi.org/2015/11/12/v-oda-znovu-viddaly-pidryad-na-zneshkodzhennya-vidhodiv-ridnij-firmi-rehionala/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.