- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Позняки за 11 мільйонів реконструюють будівлю під гуртожиток військовим

Опублікував Editor 25.04.2017 @ 14:43 в Новини | No Comments

Військова частина 3033 Національної гвардії України за результатами тендеру 24 квітня уклала угоду з ТОВ “Комтес-ХХІ” на реконструкцію будівлі під гуртожиток вартістю 11,06 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Йдеться про будівлю в Запоріжжі по вул. Військбуд 97-а у військовому містечку. Фірма має укріпити фундамент, встановити нові вікна на двері, улаштувати покриття підлоги у трьох під’їздах з керамічної плитки, у квартирах утеплити підлогу керамзитом і покрити лінолеумом або керамічною плиткою, пошпаклювати стіни/стелю і пофарбувати їх водоемульсiйними фарбами; у санвузлі і частково у кухні – покрити плиткою, встановити сантехніку; прокласти систему трубопроводів водопостачання та опалення, електричних систем; обладнати індивідуальний тепловий пункт, замінити покриття даху, тощо.

Роботи мають завершити в жовтні 2018 року.

Конкурентом переможця на цьому тендері виступило лише будівельно-консалтингова група “Базис”, а на аукціоні обидва учасники взагалі не знижували вартість своїх пропозицій.

ТОВ “Комтес-ХХІ” належить Олегу Горобцю (9%), Юрію (42%)  та Дмитру Познякам (49%). Останній є керівником [2] музею ретро-автомобілів і військової техніки  “Фаетон” [3].


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/04/25/poznyaky-za-11-miljoniv-rekonstruyuyut-budivlyu-pid-hurtozhytok-vijskovym/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-17-000339-b

[2] керівником: http://iz.com.ua/zaporoje/98413-kak-novenkiy-specialisty-zaporozhskogo-muzeya-dali-vtoruyu-zhizn-gvardeyskomu-bronetransporteru.html

[3] “Фаетон”: http://faeton.zp.ua/kontakty/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.