04 Серпня 2017
КП “Управління капітального будівництва” за результатами тендеру 28 липня уклали угоду з ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” на капітальний ремонт дорожнього покриття трамвайного переїзду по вул. 8 Березня – вул. Шевченка в Запоріжжі вартістю 12,12 млн грн. Про це повідомляється у системі публічних закупівель “Прозоро”.
Окрім безпосередньої заміни трамвайних колій, фірма має замінити асфальтне покриття довкола, бортові камені, встановити огорожу, тощо.
Обсяг фінансування у 2017 році – 11,08 млн. грн, у 2018 році – 1,03 млн грн. Закінчити роботи мають у травні 2018 року.
Рік тому прес-служба Запорізької міської ради повідомляла, що на реконструкцію цього переїзду проектною документацію заплановано 6,3 млн. грн. Більше того, ще у “Віснику державних закупівель” в липні 2016 року було оголошено тендер на ці роботи очікуваною вартістю 6,87 млн. грн, однак його відмінили у зв’язку з невказаними порушеннями. Тодішнє технічне завдання практично ідентичне з нинішнім.
Під час аналізу кошторису робіт по цьому договору вдалося знайти зависокі ціни на окремі компоненти. Так, рейки трамвайні жолобчастi Т-62 (для кривих та прямих ділянок) у ньому вказувалися за ціною 3,2 тис. грн за метр (передбачено купівлю на 2,43 млн грн), проте для харківського департаменту інфраструктури, наприклад, прямі рейки коштували 2,7 тис., а криві – 3 тис. грн. Окрім цього, задорогими виявилися і шпали просоченi для залiзниць широкої колiї, обрiзнi та необрiзнi хвойнi (крiм модрини), тип I з ціною у 580 грн за штуку (загалом на 411 тис. грн), коли на ринку шпали такого типу продаються в середньому за 350 грн (але тут і далі без доставки). Недешевим виявився і пісок рядовий – 294 грн на противагу 100 грн на ринку; бiтуми нафтовi iзоляцiйнi, марка БНИ-IV-3, БНИ-IV, БНИ-V за 11 тис. грн, в той час як за них дають 6,5 тис. грн; шурупи колiйнi розмiром 24х170 мм вартістю 43,5 тис. грн за тонну, коли ціна на ринку на них стартує від 24 тис. грн.
Єдиним конкурентом “СІС-Запоріжжя” на торгах виступило ТОВ “Вектор інжиніринг груп” з дорожчою пропозицією. Обидва учасника під час аукціону взагалі не знижували вартість своїх пропозицій.
Першим власником ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” був Сергій Дичко. Він володіє будівельною фірмою “Структум”, яка виконує реконструкцію виробничих будівель “Запоріжсталі”.
Вже колишня керівниця “СІС-Запоріжжя” Тетяна Головчук серед 150 друзів у мережі “Facebook” мала керівника “Запоріжсталі” Ростислава Шурму і ще щонайменше восьмеро працівників “Запоріжсталі” та інших структур групи Ріната Ахметова.
Особа з ПІБ нинішнього директора “СІС-Запоріжжя”, Герман Валерій Євгенійович, обиралася до міськради Донецька від Партії регіонів.
Нинішнім власником “СІС-Запоріжжя” є ТОВ “Системний інноваційний сервіс”, яке створювало інформаційну модель проекту реконструкції печі на “Запоріжсталі”. До того ж, на сторінці “Системного інноваційного сервісу” у мережі “Facebook” майже всі публікації стосуються реконструкції доменної печі Запоріжсталі: репости інформації з офіційної сторінки “Запоріжсталі” та її гендиректора Ростислава Шурми.
Tеги | Запоріжжя