- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

“Опоблоківець” Кірков взяв 9 мільйонів на ремонт вулиці

Опублікував Editor 09.08.2017 @ 17:50 в Новини | No Comments

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради за результатами тендеру 4 серпня уклав угоду з ТОВ “Ремшляхбуд” на капітальний ремонт дороги приватного сектору по вул. Піонерській вартістю 9,18 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Йдеться про ділянку в межах від вул. Академіка Карпинського до вул. Рясна + ПК10. Окрім заміни безпосередньо дорожнього покриття підрядник має облаштувати тротуари, газони, огорожу, тощо. Роботи мають завершити восени 2018 року.

На цей тендер загалом подалося четверо учасників. Окрім переможця, також фірми “ДУВК”, “Атлас СМД Україна” та “Будівельно-консалтингова група Базис”. Пропозиція “Ремшляхбуду” була найвигідніша.

При цьому “ДУВК”, з наступною за вигідністю пропозицією (9,21 млн грн), намагалося оскаржити укладання угоди з “Ремшляхбудом” через Антимонопольний комітет. Так, “ДУВК” вказувало на деякі помилки в поданих документах, наявність у фірми боргу з податкових платежів (що начебто підтверджується інформацією з судового реєстру), тощо. Однак у зв’язку з оплатою за розгляд скарги на помилковий рахунок, АМКУ припинив розгляд скарги.

Нині ТОВ “Ремшляхбуд” в рівній мірі належить депутату [2] Запорізької облради від “Опозиційного блоку” Олександру Кіркову та Анатолію Писанко. Останній відомий як колишній керівник низки [3] дорожніх державних підприємств в Запоріжжі та інших регіонах.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/08/09/opoblokivets-kirkov-vzyav-9-miljoniv-na-remont-vulytsi/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-18-002379-b

[2] депутату: http://www.rada.zp.ua/content/kirkov-oleksandr-fedorovych

[3] керівник низки: http://www.dorogy.com.ua/ukrarchive/item/2014/year2009n5.html?field=field10

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.