- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Медик домовився з прокурором за штраф, вдвічі менший від хабара, хоча поліція натякала на в’язницю

Опублікував Editor 14.09.2017 @ 16:27 в Новини | No Comments

Комунарський районний суд вироком [1] від 17 серпня оштрафував невропатолога Запорізької обласної клінічної лікарні №1 Миколу Заброду на 11,9 тис. грн за вимагання хабаря.

Згідно з матеріалами справи, лікар-невропатолог ургентного неврологічного відділення №1 КУ “Запорізька обласна клінічна лікарня” Микола Заброда у квітні 2017 року повідомив невказаній у справі особі, що може посприяти їй у вирішенні питання стосовно продовження строку інвалідності для іншої особи. Так, для “вирішення питання” з медико-соціальною експертною комісією, лікар запросив 1 тис. доларів (26,6 тис. грн) хабаря.

Наступного дня у кабінеті ординаторської інсультного відділення Заброда ці кошти отримав, а згодом поліція кваліфікувала його дії як підбурювання до надання службовій особі неправомірної вигоди.

Вже до суду надійшла укладена між прокурором і лікарем угода про визнання винуватості, за якою обвинувачений отримав 11,9 тис. грн штрафу.

У квітні поліція вихвалялася [2] затриманням цього медпрацівника, зокрема, зазначаючи про подальше розслідування цієї справи і передбачене покарання санкцією статті – десять років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Відповідно до судового рішення, Микола Заброда продовжує працювати на своїй посаді.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/09/14/medyk-domovyvsya-z-prokurorom-za-shtraf-vdvichi-menshyh-vid-habarya-hocha-politsiya-natyakala-na-vyaznytsyu/

URLs in this post:

[1] вироком: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68332911

[2] вихвалялася: https://zp.npu.gov.ua/uk/publish/article/156210

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.