Представник підіграв своїй фірмі на закупівлі ігор для інтернату

21 Вересня 2017

КЗ “Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” за результатами тендеру 21 вересня уклав угоду з ТОВ “Вема кідс” на поставку обладнання для ігор і занять загальною вартістю 400 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Придбано інтерактивну LSD  панель, інтерактивну проекцію на підлогу, інтерактивну пісочницю, набір Фребеля за методикою Монтессорі, граматичні коробки за методикою Монтессорі (2 од.), тактильний підлоговий набір модулів “Доріжка” за методикою Монтессорі (2 од.), модуль Сенсіно за методикою Монтессорі (2 од.) та систему обладнання для занять в залі ЛФК EI-sport.

На ці торги подалося загалом троє учасників. Окрім переможця також ФОП Васильєв Денис Анатолійович (400 тис. грн) та ТОВ “Інститут новітніх технологій в освіті” (377 тис. грн). Втім, дешевшу пропозицію останнього відхилили, оскільки фірма не підготовила “повноцінного проекту договору” та форму тендерної пропозиції. Втім, проект договору відмовідно до вимог фірмою завантажений в систему і що мається на увазі під “повноцінним проектом договору” невідомо.

Разом з цим, ФОП Васильєв Денис Анатолійович на торгах представляла Кузіна Ірина Володимирівна. Саме вона шукає співробітників для фірми “Вема кідс”. Також Денис Васильєв згадується в інтернеті як представник “Вема кідс”.

ТОВ “Вема кідс” володіє Ірина Нестерова. Директор – Гліб Гуральчук.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023