НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Найнятий ОСББ “моторівський” організатор тендеру викинув дві дешевші пропозиції на користь фірми з орбіти “Мотор Січі”

22 Вересня 2017

ОСББ “Деповська 85” за результатами тендеру 22 вересня уклало угоду з ТОВ “Моноліт-січ” на капітальний ремонт будинку вартістю 1,66 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Фірма має замінити зливову та звичайну каналізацію, систему водопроводів і опалення, двері у підвалі, тощо.

На цей тендер подалося троє учасників. Однак дві дешевші пропозиції ТОВ “Промбуд інвестінг” (1,3 млн грн) та ТОВ “Архітектурно-будівельна фірма “Буд-лінія” (1,65 млн грн) відхилили у зв’язку з невідповідністю умовам документації торгів. Втім, жодного конкретного зауваження до документів цих учасників не вказано.

Фірмою “Моноліт-січ” нині володіє Юрій Коломоєць, Сергій Євтушенко та Федір Заремба. Свого часу співвласником також був Віталій Матвєєв – помічник депутата Запорізької міської ради від “Нової політики” Віталія Тишечка, який балотувався до міськради в якості  заступник начальника управління кадрів ПАТ “Мотор Січ”.

Саме на Сергія Євтушенко переписали ТОВ “Еко-січ” після оприлюднення інформації про отримання цією фірмою підрядів від КП “Наше місто” на послуги з прибирання снігу. Раніше “Еко січ” належало працівнику клініки “Мотор Січі” Віталію Супруну, Валентині Матвєєвій – дружині вищевказаного  Віталія Матвєєва та Таїсії Радченко.

За однією адресою з Таїсією Радченко була прописана Радченко Катерина Юріївна. Тепер вона має прізвище Волобуєва  і саме людина з таким ПІБ є помічником голови фракції “Нова політика” у міській раді Олексія Басова. Басов працює начальником відділу технічної документації ПАТ “Мотор Січ”.

Нинішній тендер в якості уповноваженої особи організовував Калоян Арам Ванікі. Він же є співвласником і директором ТОВ “Керуюча компанія “Мрія”. Ще частина “Мрії” належить Олександру Попутько –  помічнику депутата Запорізької міської ради від “Нової Політики” Сергія Поливяного. Останній, в свою чергу, є керівником складального цеху “Мотор Січі”.

Як відомо, “Нова політика” належить до сфери спливу співвласника ПАТ “Мотор Січ” народного депутата В’ячеслава Богуслаєва.

Саме “Керуюча компанія “Мрія” виграла конкурс на обслуговування 900 будинків в Космічному і Шевченківському районі Запоріжжя.

Також “Моноліт-січ” отримувало підряд від ОСББ  “Ладозька-14” на капітальний ремонт інженерних мереж вартістю 1,03 млн грн. Калоян Арам Ванікі є керівником цього ОСББ.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Mon, 17 Feb 2020 3:25:46 GMT.
Your computer's time: .