- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Найнятий ОСББ “моторівський” організатор тендеру викинув дві дешевші пропозиції на користь фірми з орбіти “Мотор Січі”

Опублікував Editor 22.09.2017 @ 20:01 в Новини | No Comments

ОСББ “Деповська 85” за результатами тендеру 22 вересня уклало угоду з ТОВ “Моноліт-січ” на капітальний ремонт будинку вартістю 1,66 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Фірма має замінити зливову та звичайну каналізацію, систему водопроводів і опалення, двері у підвалі, тощо.

На цей тендер подалося троє учасників. Однак дві дешевші пропозиції ТОВ “Промбуд інвестінг” (1,3 млн грн) та ТОВ “Архітектурно-будівельна фірма “Буд-лінія” (1,65 млн грн) відхилили у зв’язку з невідповідністю умовам документації торгів. Втім, жодного конкретного зауваження до документів цих учасників не вказано.

Фірмою “Моноліт-січ” нині володіє Юрій Коломоєць, Сергій Євтушенко та Федір Заремба. Свого часу співвласником також був Віталій Матвєєв – помічник [2] депутата Запорізької міської ради від “Нової політики” Віталія Тишечка [3], який балотувався до міськради в якості  заступник начальника управління кадрів ПАТ “Мотор Січ”.

Саме на Сергія Євтушенко переписали ТОВ “Еко-січ” після оприлюднення інформації [4] про отримання цією фірмою підрядів від КП “Наше місто” на послуги з прибирання снігу. Раніше “Еко січ” належало працівнику клініки “Мотор Січі” Віталію Супруну, Валентині Матвєєвій – дружині вищевказаного  Віталія Матвєєва та Таїсії Радченко.

За однією адресою з Таїсією Радченко була прописана Радченко Катерина Юріївна. Тепер вона має прізвище Волобуєва  і саме людина з таким ПІБ є помічником [5] голови фракції “Нова політика” у міській раді Олексія Басова [6]. Басов працює начальником відділу технічної документації ПАТ “Мотор Січ”.

Нинішній тендер в якості уповноваженої особи організовував Калоян Арам Ванікі. Він же є співвласником і директором ТОВ “Керуюча компанія “Мрія”. Ще частина “Мрії” належить Олександру Попутько –  помічнику депутата Запорізької міської ради від “Нової Політики” Сергія Поливяного. Останній, в свою чергу, є керівником складального цеху “Мотор Січі”.

Як відомо, “Нова політика” належить [7] до сфери спливу співвласника ПАТ “Мотор Січ” народного депутата В’ячеслава Богуслаєва.

Саме “Керуюча компанія “Мрія” виграла конкурс [8] на обслуговування 900 будинків в Космічному і Шевченківському районі Запоріжжя.

Також “Моноліт-січ” отримувало підряд [9] від ОСББ  “Ладозька-14” на капітальний ремонт інженерних мереж вартістю 1,03 млн грн. Калоян Арам Ванікі є керівником цього ОСББ.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/09/22/najnyatyj-osbb-motorivskyj-orhanizator-tenderu-vykynuv-dvi-deshevshi-propozytsiji-na-koryst-firmy-z-orbity-motor-sichi/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-03-002372-b

[2] помічник: http://zp.nashigroshi.org/2016/10/13/pomichnyky-deputativ-zaporizkoji-miskrady/

[3] Тишечка: http://meria.zp.ua/test/index.php?id=36&pid=194

[4] оприлюднення інформації: http://zp.nashigroshi.org/2017/01/12/dontsi-marynyuk-z-kompanijeyu-motorivtsiv-dadut-pivmiljona-za-prybyrannya-snihu/

[5] помічником: http://posipaky-2.info/mp/230

[6] Олексія Басова: http://meria.zp.ua/test/index.php?id=36&pid=197

[7] належить: http://pravda.in.ua/publications/nova-politika-novoe-vremya-noviy-vibor-novaya-ukraina/

[8] виграла конкурс: https://www.061.ua/news/1792856

[9] підряд: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-09-21-000760-c

[10] Після дворічної перерви фірма президента клубу “Фаетон” відновлює поставки енергетикам : http://zp.nashigroshi.org/2015/01/30/pislya-dvohrichnoji-perervy-firma-prezydenta-klubu-faeton-vidnovlyuje-postavky-enerhetykam/

[11] Реконструкцію скверу Театрального за 10 мільйонів віддали вихідцям зі структур “ЗАЗу”, яким підіграла знайома фірма : http://zp.nashigroshi.org/2017/09/06/rekonstruktsiyu-skveru-teatralnoho-za-10-miljoniv-viddaly-vyhidtsyam-zi-struktur-zazu-yakym-pidihrala-znajoma-firma/

[12] Дорожні комунальники купують три “Тойоти” майже на півтора мільйона : http://zp.nashigroshi.org/2017/09/29/dorozhni-komunalnyky-kupuyut-try-tojoty-majzhe-na-pivtora-miljona/

[13] Поліція розслідує розкрадання коштів при змові комунальників з підрядниками Запоріжсталі : http://zp.nashigroshi.org/2017/10/24/politsiya-rozsliduje-rozkradannya-koshtiv-pry-zmovi-komunalnykiv-z-pidryadnykamy-zaporizhstali/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.