- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Туркам дають півмільярда на ремонт траси до Дніпра, з на третину дешевшою вартістю км від дніпропетровської частини

Опублікував Editor 22.09.2017 @ 08:46 в Новини | No Comments

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області за результатами тендеру 18 вересня уклала угоду з ТОВ  “Онур конструкціон інтернешнл” на послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя вартістю 469,8 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Йдеться про ремонт дороги на ділянці км 450+455 – км 474+193 довжиною 24 км.

Замовили фрезерування, влаштування асфальтобетонного покриття та дощової каналізації, нанесення розмітки, встановлення бортових каменів, огородження і знаків, опорядження зупинок, укріплення узбіч тощо.

Завершити роботи маються у серпні 2019 року. Гарантійний строк на основу дорожнього одягу становить 8 років, на асфальтобетонне покриття 3 роки, на знаки 7-10 років в залежності від типу, на розмітку пластиком – 1 рік.

Ремонт коштує в середньому 19,75 млн грн/км дороги, що на третину дешевше від аналогічного  ремонту ділянки [2] цієї ж дороги в Дніпропетровській області – 28,28 млн грн. за кілометр. В той же час, гарантія на асфальтобетонне покриття дніпропетровської ділянки становить 5 років.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами.

Власниками “Онур конструкціон інтернешнл” є Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини та львів’янин Олег Фаріон. Фірма почала отримувати [3] підряди в Запорізькій області лише в цьому році.

Єдиним конкурентом на тендері виступило ТОВ “Автомагістраль-Південь” одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного.

При цьому фірму “Атлас СМД Україна” не допустили до участі в аукціоні у зв’язку з неподанням деяких документів та претензіями до поданих. Окрім цього, на дискримінаційні умови в документації торгів скаржилося ОАО “Дорожно-строительный трест № 4 г.Брест” з Білорусі (яке не подалося на торги). Однак безпосередньо Служба автодоріг скарги підприємства не задовольняла, а Антимонопольний комітет залишив скаргу без розгляд у зв’язку з помилками при поданні.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/09/22/turkam-dayut-pivmilyarda-na-remont-trasy-do-dnipra-z-na-tretynu-deshevshoyu-vartistyu-km-vid-dnipropetrovskoji-chastyny/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-03-000076-c

[2] ремонту ділянки: http://nashigroshi.org/2017/05/17/odesyty-z-ukropivtsem-podilyly-milyard-na-koshtovnyj-remont-dorohy-na-dnipropetrovschyni/

[3] почала отримувати: http://zp.nashigroshi.org/2017/06/02/turky-perehopyly-u-opoblokivtsya-kirkova-35-miljoniv-na-rekonstruktsiyu-dorohy-do-aeroportu/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.