- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Психлікарня відхилила 3 дешевші пропозиції і віддасть 8 мільйонів за утеплення рідній фірмі Бєлого

Опублікував Editor 20.10.2017 @ 16:27 в Новини | No Comments

КУ “Обласна клінічна психіатрична лікарня” за результатами тендеру 19 жовтня уклала угоду з ТОВ “Компанія Позитив” на утеплення фасаду будівлі вартістю 7,6 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Фірма має до кінця року провести опорядження стін фасадів  металосайдингом з утепленням з риштувань 3189 м2 та обрамовуванням прорізів 420 м2 будівлі по вул. Оріхівське шосе, 10-а  Запоріжжі (корпус АВ). Також виконати роботи відповідно до дефектного акту по ремонту штукатурки, заміні водостоків, тощо.

Загалом на цей тендер подалося п’ятеро учасників. Пропозиції трьох з них були дешевшими від переможця: ТОВ “Будівельна компанія “Алес-буд” (7,21 млн грн), ТОВ “Екко-фасад” (7,25 млн грн) та ТОВ “Буденерголіт” (7,56 млн грн). Однак всі ці пропозиції відхилили.

Так, “Алес-буд” пред’явили не подання копії декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та безпеки під час робіт; копій посвідчень робітників про проходження відповідного інструктажу (хоча я підтвердження перевірки знань); копії висновку санепідемекспертизи на композитні панелі.

“Екко-фасад” не подало низку документів і в систему завантажило лише один документ – пропозиція.

“Буденерголіт” не подало копію протоколу сертифікаційних випробувань на визначення груп горючості для теплоізоляційних плит.

Тож єдиним учасником з вищою пропозицією від “Позитиву” було “ТОВ Запоріжгранітбуд”.

“Компанією позитив” нині володіє Максим Гайдай. Раніше власником був Микола Бєлий – нинішній депутат [2] Запорізької міської ради від партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність” і помічник [3] народного депутат від цієї ж партії Ігоря Артюшенка.

Бєлий є директором і власником ТОВ “Віконда-Запоріжжя”, одним з салонів якого керував [4] Максим Гайдай.

При володінні “Позитивом” Бєлим директором фірми, зокрема, був саме Гайдай, а головним бухгалтером незмінно залишається Лариса Тарасенко. До того ж, головбухом “Віконда-Запоріжжя” є Леся Тарасенко, про що вона вказала на своїй сторінці у мережі “Facebook”.

Нагадаємо, у 2015 році Обласна клінічна психіатрична лікарня замовляла ТОВ “Компанія позитив” встановлення металопластикових вікон та металевих решіток в кількості 620 штук загальною вартістю 2,16 млн. грн. в головному корпусі по вул. Сєдова, 6.

Тоді участь в торгах взяло 10 учасників. Пропозиції восьми відхилили через невідповідність умовам документації торгів, в тому числі і чотири найдешевші:  фірми “ЄСС Плюс”, яка пропонувала виконати роботи за 2,1 млн. грн., “Екнос” за 1,62 млн. грн., „Градострой” за 1,82 млн. грн., “Компанія Абажур” за 2,0 млн. грн.

Таким чином конкурувала “Компанія позитив” тоді лише з ТОВ “Науково-виробнича комерційна фірма  “Запоріжгранітбуд”.

В обох фірмах конкурентах “Позитиву” на двох торгах від обласної психіатричної лікарні – ТОВ “Запоріжгранітбуд” і ТОВ “Науково-виробнича комерційна фірма  “Запоріжгранітбуд” один зі співвласників Олександр Воронін.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/10/20/psyhlikarnya-vidhylyla-3-deshevshi-propozytsiji-i-viddast-8-miljoniv-za-uteplennya-ridnij-firmi-bjeloho/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-04-000574-a

[2] депутат: http://meriazp.gov.ua/test/index.php?id=36&pid=199

[3] помічник: http://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/18059

[4] керував: http://zp.nashigroshi.org/2015/10/05/pomichnyk-artyushenka-i-kandydat-v-miskradu-vid-bpp-vstanovyt-vikna-v-psyhlikarnyu-na-2-miljony/

[5] Телеканал Черняка отримав попередження від Нацради за надмірну любов до реклами : http://zp.nashigroshi.org/2014/10/06/telekanal-chernyaka-otrymav-poperedzhennya-vid-natsrady-za-nadmirnu-lyubov-do-reklamy/

[6] В час секретарської каденції Кальцева фонд його ТОП-менеджера отримував від КП допомогу : http://zp.nashigroshi.org/2014/10/21/v-chas-sekretarskoji-kadentsiji-kaltseva-joho-top-menedzher-otrymuvav-vid-kp-blahodijnu-dopomohu/

[7] Структури “Русалу” чекатимуть вердикту СБУ для стягнення 43 мільйонів із “ЗАлКу” : http://zp.nashigroshi.org/2017/05/04/struktury-rusalu-chekatymut-verdyktu-sbu-dlya-styahnennya-43-miljoniv-iz-zalku/

[8] Поліція розслідує змову при наданні фірмі з донецьким власником маршрутів для перевезень : http://zp.nashigroshi.org/2017/06/30/politsiya-rozsliduje-zmovu-pry-nadanni-firmi-z-donetskym-vlasnykom-marshrutiv-dlya-perevezen/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.