- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Фірмі Коміссарова з кримінальною справою з початку року замовили обслуговування баз даних на 850 тисяч

Опублікував Editor 17.11.2017 @ 13:53 в Новини | No Comments

КП “Центр управління інформаційними технологіями” 13 листопада уклало угоду з ТОВ “Виробничо-комерційна фірма “Гюсс” на послуги з використання бази даних для розрахунків спожитих комунальних послуг вартістю 162 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Тендер проведено за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки необхідно замовити послуги попередньому постачальнику задля забезпечення сумісності з наявними технологіями та послугами.

Загалом з березня 2017 року  КП “Центр управління інформаційними технологіями” вісім разів замовляло надання аналогічних послуг у фірми “Гюсс” на загальну суму 850 тис. грн і кожного разу без конкурсних процедур.

ТОВ “Виробничо-комерцiйна фiрма Гюсс” належить Юрію Коміссарову (51%), Геннадію Ганзіні (24,5%) та Олександру Іщенко (24,5%).

Юрій Коміссаров та фірма “Гюсс” є основними акціонерами ПАТ “Запоріжзв’язоксервіс” і всі є фігурантами кримінальної справи про розкрадання коштів.

Так, “Запоріжзв’язоксервіс” відповідно до укладених угод з низкою комунальних підприємств Запоріжжя зобов’язалось надавати послуги з переказу коштів на користь комунальних підприємств за наданні населенню житлово-комунальні послуги.

Втім, всупереч угод, надавало зараховувало на рахунки комунальних підприємств загальні суми прийнятих платежів, без надання даних про кожного платника. Необхідна інформація щодо кожного окремого переказу умисно утримувалась і відображалась в програмному забезпеченні “Запоріжзв’язоксервісу”. За таких обставин, комунальні підприємства були змушені замовуляти додаткові послуги з нарахування та обліку комунальних платежів від населення фірмі “Гюсс”.

Таким чином, до сплати двічі включалися однакові послуги, а саме: роботи Єдиного процесінгового центру, роботи по обслуговуванню програмного забезпечення, роботи по адмініструванню розподілених баз даних та обслуговуванню системи безпеки програмного продукту.

У входженні до злочинної групи по цій справі Юрія Коміссарова особисто звинуватив [2] Генеральний прокурор Юрій Луценко. У вересні для Коміссарова обрали [3] запобіжний захід по справі у вигляді арешту на два місяці або застави у 800 тис. грн. і після оплати коштів [4] він вийшов на свободу.

Матеріал підготовлено за підтримки МФ “Відродження” 


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/11/17/firmi-komissarova-z-kryminalnoyu-spravoyu-z-pochatku-roku-zamovyly-obsluhovuvannya-baz-danyh-na-850-tysyach/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-30-001323-b

[2] звинуватив: https://timenews.in.ua/356519/komissarov-o-vcherashnih-oby-skah-mne-slomali-dver-i-zabrali-ipad

[3] обрали: http://reyestr.court.gov.ua/Review/69614107

[4] оплати коштів: http://zanoza-news.com/?p=96116

[5] ЗАЗ відправить до Криму 33 автомобіля : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/18/zaz-vidpravyt-do-krymu-33-avtomobilya/

[6] Вартість гуртових цін пальне. Реальна та з «надбавками» : http://zp.nashigroshi.org/2013/07/09/vartist-hurtovyh-tsin-palne-realna-ta-z-nadbavkamy/

[7] Власники Інтуристу на платять за оренду 14 гектарів у Кирилівці : http://zp.nashigroshi.org/2013/07/29/vlasnyky-inturystu-na-platyat-za-orendu-14-hektariv-u-kyrylivtsi/

[8] В медуніверситеті розіграли 700-тисячний тендер на книги між партнерами : http://zp.nashigroshi.org/2015/12/18/v-meduniversyteti-rozihraly-700-tysyachnyj-tender-na-knyhy-mizh-partneramy/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.