- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Правобережний пляж за 13 мільйонів ремонтуватимуть під керівництвом помічника Божко

Опублікував Editor 24.11.2017 @ 17:58 в Новини | No Comments

КП “Управління капітального будівництва” має намір укласти угоду з ТОВ “Міський сервіс” на реконструкцію правобережного міського пляжу Запоріжжя вартістю 13,5 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Фірма має збудувати рятувальну вежу, дощову каналізацію, систему освітлення, влаштувати вимощення, озеленити територію, здійснити намив піску, тощо. Це перша черга робіт, які мають завершити в серпні 2018 року.

На цей тендер подалося троє учасників. Втім, дві дешевші пропозиції відхилили. Так, ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Променергоремонт” (13,44 млн грн) подало деякі довідки не за встановленою формою, не вказало дані на кількох зазначених працівників, вказало невірно назву фірми в деяких документах (без слів “науково-виробниче підприємство”), тощо.

ТОВ “Верховина” (13,49 млн грн) вказало в довідці про працівників робітничих професій водія і відтак, самих робітників виявилося 19 замість необхідних 20; подало деякі договори не встановленої форми, не подало оновлену пропозицію відповідно до результатів аукціону, тощо.

ТОВ “Міський сервіс” зареєстровано у вересні 2016 року на мешканку Покрови (Дніпропетровська область) Наталію Жорж. Директором вказаний Олексій Гончаров – помічник [2] депутата Запорізької міськради від “Опозиційного блоку” Руслана Божко [3]. Гончаров працює [4] на комбінаті “Запоріжсталь” Ріната Ахметова і допомагає депутату в роботі на окрузі.

Руслан Божко очолює постійну комісію міськради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів. На час обрання працював фінансовим директором комбінату “Запоріжсталь”.

Зареєстроване ТОВ “Міський сервіс” по вул. Незалежної України, 57В. Перший поверх цього будинку займає супермаркет “Брусничка” [5] Ріната Ахметова, а рахунки фірми відкриті в банку “ПУМБ” Ахметова.

[6]

Сторінка виконроба “Міського сервісу”

Також, для прикладу, виконробом в “Міському сервісі” працює Ярослав Ільчук. Людина з таким ім’ям в соцмережі “Вконтакті” вказала місцем роботи “Запоріжсталь”.

При цьому, в субпідряд “Міський сервіс” візьме ТОВ “Хозхімсервіс” та ТОВ фірма “Ентелі”.

“Хозхімсервіс” виконує роботи [7]  для заводів з групи “Метінвест” Ріната Ахметова і почало самостійно отримувати [8] підряди в Запоріжжі з обранням мером головного інженера “Запоріжсталіл” Володимира Буряка.

Фірма “Ентелі” належить Миколі Трофимовичу. Він же був співвласником ТОВ “Покровський ремонтно-механічний завод” (раніше орджонікідзевський). Нині ТОВ “ПРМЗ” належить Наталії Жорж.

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Медіавізія». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/11/24/pravoberezhnyj-plyazh-za-13-miljoniv-remontuvatymut-pid-kerivnytstvom-pomichnyka-bozhko/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-23-000597-a

[2] помічник: http://zp.nashigroshi.org/2016/10/13/pomichnyky-deputativ-zaporizkoji-miskrady/

[3] Руслана Божко: http://meria.zp.ua/test/index.php?id=36&pid=200

[4] працює: https://www.061.ua/news/1456645

[5] “Брусничка”: http://www.ostro.org/articles/article-328168/

[6] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2017/11/Ільчук-Запоріжсталь.png

[7] виконує роботи: https://hozhimservice.prom.ua/

[8] отримувати: http://zp.nashigroshi.org/2017/09/22/pidryadnyk-metinvestu-vzyav-8-miljoniv-na-remont-kotelni/

[9] Енергетики злили мільйон регіоналам на проектні роботи : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/07/enerhetyky-zlyly-miljon-rehionalam-na-proektni-roboty/

[10] Міліція розслідує незаконну передачу земель дитячого табору під забудову, де фігурують фірми Дрозденка і Кальцева : http://zp.nashigroshi.org/2015/11/23/militsiya-rozsliduje-nezakonnu-peredachu-zemel-dytyachoho-taboru-pid-zabudovu-de-fihuruyut-firmy-drozdenka-i-kaltseva/

[11] ЗТМК купив спектрометр за 700 тисяч у тендерного махінатора : http://zp.nashigroshi.org/2015/12/08/ztmk-kupyv-spektrometr-za-700-tysyach-u-tendernoho-mahinatora/

[12] В мерії не змогли довести суду, що “Запоріжзв’язоксервіс” – фінансова компанія, і збільшити вартість оренди приміщень : http://zp.nashigroshi.org/2015/12/23/v-meriji-ne-zmohly-dovesty-sudu-scho-zaporizhzvyazokservis-finansova-kompaniya-i-zbilshyty-vartist-orendy-prymischen/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.