- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

АМКУ після скарги депутата “Самопомочі” оштрафував за розіграш торгів помічника Артюшенка

Опублікував Editor 01.12.2017 @ 17:47 в Новини | No Comments

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України  оштрафувала ФОП Литвиненка І.В. (м. Запоріжжя) та ФОП Ловчикова Ю.А. (м. Запоріжжя) загалом на 42 тисячі гривень за антиконкурентні узгоджені дії. Про це повідомила [1] прес-служба відомства.

Так, дії ФОП Литвиненка І.В. та ФОП Ловчикова Ю.А., що полягали в погодженні своїх конкурсних пропозицій під час участі у торгах щодо  закупівлі шкільних ранців для дітей молодшого шкільного віку,  проведених у липні-серпні 2016 року комунальною установою „Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, відділення визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів). Узгодженість дій підприємців підтверджується [2], зокрема, наявністю зв’язку за професійною діяльністю, характерною схожістю запропонованих тендерних пропозицій, схожістю цінової поведінки тощо.

За вказане порушення підприємців притягнуто до відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Від “Наші гроші. Запоріжжя”

Йдеться про угоду КУ “Запорізький обласний центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді” з ФОП Литвиненко Ігор В’ячеславович на поставку шкільних ранців загальною вартістю 144 тис. грн.

Як повідомляли [3] тоді “Наші гроші. Запоріжжя”, окрім Литвиненка участь в закупівлі взяв ФОП Ловчиков Юрій Анатолійович. При цьому Ловчиков подав зразки ранців ідентичні ранцям, запропонованим Литвиненком.

[4]

Литвиненко і Ловчиков (праворуч)

Юрій Ловчиков разом Ігорем Литвиненком виступали в одній команді клубу веселих та кмітливих “Запоріжжя – Кривий Ріг Транзит”. Пізніше вони заснували рекламне агентство “Transit Production” [5], де Ловчиков був директором. Агентство також  є оператором зовнішньої реклами [6].

Ловчиков на місцевих виборах 2015 року безуспішно балотувався [7] до Запорізької міської ради від партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність” і був головою секретаріату обласної організації партії. Також є  помічником [8] на громадських засадах народного депутата Ігоря Артюшенка.

Вивчення узгодження пропозицій АМКУ розпочав після скарги [2] народного депутата від “Самопомочі” Олександра Опанасенка.

Матеріал підготовлено за підтримки МФ “Відродження” 


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2017/12/01/amku-pislya-skarhy-deputata-samopomochi-oshtrafuvav-za-rozihrash-torhiv-pomichnyka-artyushenka/

URLs in this post:

[1] повідомила: http://www.amc.gov.ua/amku/control/zap/uk/publish/article/87303

[2] підтверджується: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=87328&schema=zap

[3] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2016/08/19/pomichnyk-artyushenka-pidihrav-partneru-kvnschyku-v-torhah-vid-sotssluzhby/

[4] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/08/lovchikov.jpg

[5] “Transit Production”: http://transit.net.ua/about

[6] реклами: http://naruzhka.zp.ua/

[7] балотувався: http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM056?PID102=10949&PF7691=10949&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100#65

[8] помічником: http://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/18059

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.