Комунальна керуюча компанія взяла на 10-мільйонний субпідряд фірму з орбіти “моторівців”

28 Грудня 2017

КП “Запоріжремсервіс” 19 грудня уклало три угоди з ТОВ “Жилкомсервис” на надання послуг загальною вартістю 9,55 млн грн. Відповідна інформація міститься у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, фірмі замовили комплексне утримання житлових будинків дільниць №6 вартістю 3,46 млн грн, №7 вартістю 4,19 млн грн та №10 вартістю 1,9 млн грн до серпня-вересня 2018 року. В перелік послуг входить прибирання сходових клітин, навколишньої території будинків, обслуговування електропроводки; обслуговування внутрішньобудинкових систем трубопроводів та зливових каналізації, тощо.

Нагадаємо, кілька місяців тому КП “Запоріжремсервіс”  обрали однією з трьох керуючих компаній для обслуговування житлового фонду Запоріжжя, в яких не створено ОСББ,

Окрім цих, ТОВ “Жилкомсервис” інших держпідрядів не отримувало. Фірма зареєстрована в травні 2017 року і нині належить Вікторії Миценко з Кушугума. Директор – Сергій Поповиченко. Спочатку фірма називалася “Паркинг”.

Поповиченко свого часу був директором ТОВ “Еко-січ”. Фірма нині оформлена на Сергія Євтушенка, а раніше її власниками були працівник клініки “Мотор Січ” Віталій Супрун, Валентина Матвєєва і Таїсія Радченко.

За однією адресою з Таїсією Радченко була прописана Радченко Катерина Юріївна. Тепер вона має прізвище Волобуєва  і саме людина з таким ПІБ є помічником голови фракції “Нова політика” у міській раді Олексія Басова. Басов працює начальником відділу технічної документації ПАТ “Мотор Січ”.

Валентина Матвєєва – це донька Людмили Маринюк – багаторічного директора КП “Муніципальна телевізійна мережа” (раніше телеканал “МТМ”, а нині телеканал Z), яка зараз очолює Палац дитячої та юнацької творчості. Людмила Маринюк була депутатом Запорізької міської ради від Партії регіонів. На місцевих виборах 2015 року балотувалася до міськради від партії “Наш край”.

Чоловік Валентини Матвєєвої – Віталій Матвєєв. Він був помічником депутата Запорізької міськради від “Нової політики” Віталія Тишечка – заступника начальника управління кадрів ПАТ “Мотор Січ”. Віталій Матвєєв володів часткою ТОВ “Моноліт-січ”. Однак, після публікацій про отримання цією фірмою підрядів на ремонти житлового фонду Запоріжжя частку Матвєєва переписали на вищевказаного власника “Еко-січ” Сергія Євтушенка.

До того ж, фірми “Жилкомсервис” та “Еко-січ” раніше були прописані за однією адресою по вул. Сталеварів, 19.

Єдиним конкурентом “Жилкомсервису” у всіх трьох торгах на обслуговування будинків було ТОВ “Прикс-С”. Фірма виконувала роботи для ОСББ “Камяногірська 16”, яке очолює Андрій Калянов. На місцевих виборах 2015 року він балотувався до Запорізької міськради від партії “Нова політика”.  Після цього він був помічником депутата міськради від “Нової політики” Сергія Лоцмана.

Як відомо, “Нова політика” належить до сфери спливу співвласника ПАТ “Мотор Січ” народного депутата В’ячеслава Богуслаєва.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023