Приватній фірмі знову віддадуть 3 мільйони за прибирання тротуарів, хоча по факту їх незмінно чистять комунальники (фото, відео)

20 Лютого 2018

КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” за результатами тендеру 20 лютого уклало угоду з  ТОВ “Ортак ЛТД” на експлуатаційне утримання тротуарів та зупинок міського транспорту вартістю 3,2 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Фірма має до кінця року підмітати тротуари і прибирати сміття, очищати від снігу та льоду, посипати відсівом, проводити прибирання снігоочищувачом на базі трактору,  тощо.

Вперше аналогічний підряд “Ортак ЛТД” отримало наприкінці минулого року з продовженням на терміну дії на початок 2018 року. До того часу ці роботи виконували комунальні служби.

“І під час дії першої угоди КП “ЕЛУАШ” з ТОВ “Ортак ЛТД” саме комунальні служби, КП “ЕЛУАШ” в тому числі, продовжували прибирати тротуари і зупиночні комплекси від снігу.

“Вопросы к “ЭЛУАДу” у меня есть по уборке остановочных комплексов, закреплённых тротуаров. Это подтверждают и запорожцы. Здесь необходимо активизировать работу, привлекать рабочих и технику других коммунальных, а также промышленных предприятий”, — отметил городской голова Запорожья Владимир Буряк (новина від 21 січня на сайті газети “Індустріальне Запоріжжя”, лояльній до міської влади).

 

Публікація на офіційному сайті Запорізької міської ради

 

ТОВ “Ортак ЛТД” зареєстровано в березні 2017 року на Романа Терехова. Саме він в деяких ЗМІ згадується як колишній працівник податкової міліції з причетністю до конвертаційних центрів. Також Роман Терехов є одноосібним власником ТОВ “Право та аудит”. І обидві його фірми значаться у кримінальних справах як учасники фіктивних господарських операцій з використанням так званих “зустрічних потоків”, які використовуються при роботі конвертаційних центрів.

Головним бухгалтером “Ортак ЛТД” є Теслюк Олена Анатоліївна. Її повна тезка працювала ранішеголовним державним ревізор-інспектором відділу перевірок з окремих питань управління аудиту ГУ ДФС у Запорізькій області, а її чоловік раніше працював заступником начальника відділу оперативного управління Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області.

Єдиним конкурентом “Ортак ЛТД” на тендері виступило ТОВ “Аквілон 99”. Контактним е-мейлом фірма вказала Advokat.Terekhov.R@gmail.com, який відповідає імені власника “Ортак ЛТД”.

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО “Медіавізія”. Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

01.10.2023
29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023