В ОДА викинули дешевшу пропозицію і віддають 35-мільйонний підряд на реконструкцію музею родинній фірмі Білова

27 Березня 2018

Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації має намір укласти угоду з ТОВ “Теплобудімпорт” на реконструкцію обласного художнього музею в Запоріжжі вартістю 35,47 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Фірма має утеплити і замінити покрівлю, підсилити деякі конструкції, замінити двері, облаштувати нове покриття підлоги і підвісні стелі, замінити систему трубопроводів та електрики, змонтувати систему кондиціонування, охоронної та пожежної сигналізації, виконати облагородження навколишньої території, тощо.

ТОВ “Теплобудімпорт” володіють Олександр Варавка і Олександр Білов. Донедавна частка Олександра Білова належала його сину – Юрію, який минулого року претендував на посаду заступника начальника Управління капітального будівництва Запорізької ОДА.

Юрій та Олександр Білови – це брат та батько Сергія Білова – начальника Управління туризму Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради.

Загалом на нинішній тендер подалося троє учасників. Окрім переможця, також ТОВ “Буденерголіт” (35,16 млн грн)  та ТОВ “Мега-ТЕК” (35,11 млн грн). Втім, дві дешевші пропозиції відхилили.

Так, “Мега-ТЕК” не має ліцензії ДСНС на вогнезахисні роботи і не вказало залучення субпідрядних організації; також фірма на думку тендерного комітету не має достатньої матеріально-технічної бази, але не вказали конкретних претензій. “Мега-ТЕК” подало скаргу на такі дії замовника і вказало про подання інформації стосовно субпідрядника на вогнезахисні роботи і довідки наявності кількох десятків одиниць техніки. Замовник скаргу фірми відхили, але не завантажив документів з аргументацією. Разом з цим, в системі “Прозоро” дійсно наявні листи “Мега-ТЕК” про залучення спеціалізованого субпідрядника на вогнезахисні роботи і про наявність низки спеціалізованої техніки.

Стосовно “Буденерголіту” замовник вказав на відсутність дозволів на певні види робіт в будівельній ліцензії, відсутність ліцензії ДСНС на вогнезахисні роботи, відсутність протокольного рішення засновників про призначення директора, тощо. Відхилення “Буденерголіт” також намагалося оскаржити. Так, деякі види робіт замовником не заявлялися у технічній документації (зокрема, будівництво автомобільних доріг); стосовно вогнезахисних робіт – фірма надала інформацію про спеціалізованого субпідрядника; подався наказ засновника про призначення директора, а відтак він має характер протокольного рішення. Скаргу “Буденерголіту” замовник також відхилив і завантажив аргументовану відповідь лише після повторної скарги фірми на його відсутність.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023