- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -
Судова адміністрація розіграла 3 мільйони на півтори сотні комп’ютерів
Опублікував Editor 06.04.2018 @ 20:13 в Новини | No Comments
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області має намір укласти угоду з ФОП Кириченко Любов Борисівна на придбання комп’ютерної техніки загальною вартістю 2,85 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].
Підприємниця має поставити 151 системний блок Brain business b400 (I3,8 GB,1TB) з маніпуляторами, мережевими фільтрами, системою Windows Pro10 та моніторами Samsung 21,5″ до них.
Єдиним конкурентом переможця торгів виступило ТОВ “Плюссервіс” Романа Чигріна.
При цьому в держреєстрі юридичних осіб та фізосіб – підриємців для Любові Кириченко вказано контактним номер телефону (061) 224-08-58. Його ж використовує [2] ТОВ “Плюс-сервіс” (від попередньої відрізняється дефісом). Нині фірмою володіє Юрій Ніщенко, а раніше власником була Марина Чигріна – родичка вищевказаного Романа Чигріна. Окрім цього, на одному з тендерів [3], для нинішнього учасника “Плюссервіс” вказувався контактним номером телефон 224-08-58 фірми “Плюс-сервіс”, а Ніщенко безпосередньо представляв “Плюссервіс” на торгах.
Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org
URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2018/04/06/sudova-administratsiya-rozihrala-3-miljony-na-pivtory-sotni-kompyuteriv/
URLs in this post:
[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-03-000992-c
[2] використовує: https://www.ua-region.com.ua/20484267
[3] тендерів: https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2017-01-23-002479-b
Натисніть тут для друку.
Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.