- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Обллікарня заплатить чверть мільйона крутому консультанту за розробку системи клієнтського сервісу

Опублікував Editor 18.04.2018 @ 18:05 в Новини | No Comments

КУ “Запорізька обласна клінічна лікарня” має намір укласти угоду з ФОП Владичинська Анастасія Ігорівна про надання консультаційних послуг вартістю 248 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Йдеться про “вибудову системного сервісу зсередини і назовні лікарні заради підвищення рівня обслуговування пацієнтів”. Підприємниця має розробити 6 компонентів клієнтського досвіду і план дій по кожному з них; створити сервіс-бачення (візуальне нагадування, позитивні відгуки, один день з життя паціента); імплементувати свої розробки і розробити план дій на 3 місяці з метриками.

Анастасія Владичинська [2] є викладачем [3] Києво-Могилянської бізнес школи [4]; єдиний сертифікований консультант з сервісу в Східній Європі. Партнер компанії TheDijulius Group, USA (клієнти: Starbucks, Lexus, The Ritz-Carlton, Domino’s Pizza, Hallmark). В Україні працює з банками, IT компаніями, приватними клініками, ресторанами та готелями. Основний напрямок – комплексна побудова системи сервісу в компаніях та робота з існуючими клієнтами замість постійного пошуку нових. Анастасія має диплом MBA in Customer Experience, та є сертифікованим експертом з клієнтського досвіду (Customer Experience Executive Academy, USA).

Єдиним конкурентом Владичинської під час тендеру виступило ТОВ “Києво-Могилянська бізнес школа”, де вона працює викладачем.

Нагадаємо, очолює “ЗОКЛ” Ігор Шишка, стосовно якого розслідується [5] справа про завдання збитків на 13 млн грн при купівлі автомобілів швидкої допомоги у 2012 році, які не відповідали вимогам.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2018/04/18/obllikarnya-zaplatyt-chvert-miljona-krutomu-konsultantu-za-rozrobku-systemy-klijentskoho-servisu/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-28-001706-a

[2] Анастасія Владичинська: http://www.vladychynska.com/

[3] викладачем: https://kmbs.ua/kmbs/coach/anastasiya-vladichinska

[4] бізнес школи: https://kmbs.ua/

[5] розслідується: https://zp.depo.ua/ukr/zp/u-nabu-pidtverdili-zatrimannya-golovlikarya-zaporizkoyi-obllikarni-vezut-u-kiyiv-20170801615551

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.