Реконструкцію оріхівського колектора за 66 мільйонів замовили фігуранту справи про мільйонні розкрадання

29 Серпня 2018

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації за результатами тендеру 28 серпня уклав угоду з ТОВ “Укрбудремонттехнологія” на проведення ремонтних робіт вартістю 65,88 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, підприємство до жовтня 2020-го року реконструює 800 метрів каналізаційного колектора по вул. Гоголя від перехрестя вул. Запорізької до будинку №19 в Оріхові. Зокрема, виконають заміну  старих очисних каналізаційних систем на нову “Умка-Біо”, труб подачі стічних вод, напірну систему подачі надлишкового активного мулу на дегідратор, систему відведення осаду з відстійників, напірну систему подачі очищених стоків на фільтри доочистки, трубопровід відведення декантату з дегідраторів на зливну станцію, трубопровід відведення промивних вод від фільтрів доочистки, тощо.

Також реконструюють адміністративно-побутову та збудуть виробничу будівлю.

Конкурентами ТОВ “Укрбудремонттехнологія” на тендері були дніпровське ТОВ “Ландшафт” та запорізьке ТОВ “Мега-ТЕК”. За результатами аукціону перемогла пропозиція ТОВ “Ландшафт” за 62,54 млн грн, проте її було відхилено через невідповідність тендерної документації вимогам організатора.

ТОВ “Укрбудремонттехнологія” належить Юрію Марченко та Олександру Сущенко.

Фірма з лютого цього року отримала три підряди від Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА на суму 93,34 млн грн. Окрім нинішнього, на реконструкцію очисних споруд  КУ  “Таврійський будинок інвалідів” вартістю 15,47 млн грн та на роботи по об’єкту “Захист від підтоплення і затоплення північно-західної частини м. Вільнянськ” вартістю 11,98 млн грн.

У 2017-му році ТОВ “Укрбудремонттехнологія” фігурувало у кримінальній справі про залучення фіктивного субпідрядника і розкрадання коштів. Так, на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА фірма виконувала реконструкцію магістрального водоводу ГМП ВКХ “Дніпро-Західний Донбас” від НС №5 до балки “Свідовок” вартістю 44,94 млн грн, з яких отримало на рахунки 19,39 млн грн. Але виявилося, що роботи на ділянці магістрального водоводу  не виконали. А частина виконаних робіт не відповідала проектній документації.  Для робіт “Укрбудремонттехнологія” залучило в якості субпідрядника ТОВ ” Агробудінжинірінг”. У ході перевірок виявилося, що субпідрядник не має ні співробітників, ні техніки для виконання покладених робіт. Тож таким чином посадові особи ТОВ “Укрбудремонттехнологія” шляхом внесення в документи      завідомо неправдивих відомостей заволоділи коштами обласного   бюджету в особливо великих розмірах.

Окрім цього, “Укрбудремонттехнологія” є фігурантом справи про завищення цін та створення неконкурентних умов під час проведення процедур закупівель, по результату чого було розтрачено та привласнено понад 30 відсотків коштів від суми укладених договорів.

 

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Оріхів

НАШІ ГРОШІ

04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023