- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

“Запоріжсталівці” завели власну фірму на обігріву бюджетників через комунальні мережі

Опублікував Editor 03.01.2019 @ 18:25 в Новини | No Comments

Територіальний відділ освіти Хортицького району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за результатами тендеру 28 грудня уклав угоду з ТОВ “Енергоспецінвест комфорт” на послуги із забезпечення теплопостачання вартістю 29,28 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Фірма має забезпечити теплопостачання закладів освіти до кінця року в обсязі 16327 Ккал вартістю 1793 грн/Гкал. Вартість відповідає ціні опалення, яке Тервідділ освіти Хортицького району замовляв [2] на початку минулого року комунальному концерну “Міські теплові мережі” – 1720 грн/Гкал. Минулого і поточного року замовили опалення для 37 закладів. Втім, минулого року для опалення цих закладів замовляли лише 11786 Ккал.

“Енергоспецінвест комфорт” минулого року збудувало твердопаливну котельню для пелет з лушпиння соняшнику по вул. Василя Сергієнка, 7. За цією адресою фірма приватизувала [3] за 1,8 млн грн частину котельні і господарчих будівель, якими раніше користувався концерн “МТМ”. Котельня “Енергоспецінвест комфорт” приєднана [4] до теплових мереж концерну. Фірма продає теплову енергію самому концерну та безпосередньо споживачам з використанням мереж концерну.

Конкуренцію переможця тендеру склав саме концерн “Міські теплові мережі” і обидва учасника не знижували своїх пропозицій під час аукціону.

[5]

Бистров вказує своє колишнє місце роботи

ТОВ “Енергоспецінвест комфорт” зареєстровано у березні 2017 року на Сергій Бистрова з Маріуполя. Раніше він працював у “Метінвесті” Ріната Ахметова. Нині фірму зареєстровано на “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Геліос” (65%) та словацьку компанію “Перцебес енерджі” (Percebes energy, a. s.).

Директор “Енергоспецінвест комфорт” нині Антон Максимов. Він же раніше керував ТОВ “Соціальні ініціативи Запоріжжя”, яким володіє комбінат “Запоріжсталь” Ріната Ахметова.

“Перцебес енерджі” створено ще у 2005 році і компанія займається [6] проектами у сфері відновлювальної енергетики, має  три біогазові станції в Словаччині, сільськогосподарський кооператив і потужності з перероблення відходів у Хорватії. Входить до інвестиційної компанії “Across” [7].

Директором і кінцевим бенефіціаром інвестиційного фонду “Геліос” є Антон Діденко – колишній помічник [8] депутата Запорізької міськради і голови бюджетної комісії Руслана Божка. Останній раніше був фінансовим директором “Запоріжсталі” Ріната Ахметова.

Загалом за останні півтора місяці  ТОВ “Енергоспецінвест комфорт” вже отримало замовлень від бюджетних установ на суму 37,9 млн грн, а ще 3,46 млн грн очікується підписання угод.

Нагадаємо, міським головою Запоріжжя у 2015 році обрано Володимира Буряка, який до того працював головним інженером комбінату “Запоріжсталь” Ріната Ахметова. При цьому, кістяк більшості у міській раді складається з “Опозиційного блоку”,  який в області очолює керівник “Запоріжсталі” Ростислав Шурма.

[9]

Бистров “репостить” записи керівника “Запоріжсталі” Ростислава Шурми


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/01/03/zaporizhstalivtsi-zavely-vlasnu-firmu-na-obihrivu-byudzhetnykiv-cherez-komunalni-merezhi/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-10-26-001455-c

[2] замовляв: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-01-19-002634-b

[3] приватизувала: http://zp.gov.ua/uk/page/orenda-ta-privatizaciya

[4] приєднана: http://zp.gov.ua/upload/content/o_1ckprv0veo9212h1lrm18sm5fua.pdf

[5] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/01/Сергій-Бистров-Метінвест.png

[6] займається: https://www.across.sk/produkty/private-equity/percebes-energy/

[7] “Across”: https://www.across.sk/en

[8] помічник: https://posipaky-2.info/minion/394

[9] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/01/Сергій-Бистров-Метінвест-Шурма.png

[10] “Основаніє” заплатить 50 тисяч пені за зволікання зі сплатою штрафу за монополізм : http://zp.nashigroshi.org/2015/06/10/osnovanije-zaplatyt-50-tysyach-peni-za-zvolikannya-zi-splatoyu-shtrafu-za-monopolizm/

[11] “Основаніє” через суд скасувало вимогу аудиторів щодо повернення з підрядників мільйону по завищеним роботам : http://zp.nashigroshi.org/2018/01/16/osnovanije-cherez-sud-skasuvalo-vymohu-audytoriv-schodo-povernennya-z-pidryadnykiv-miljonu-po-zavyschenym-robotam/

[12] Минулого року СБУ піймало і оштрафувало трьох осіб за ручки з відеокамерами : http://zp.nashigroshi.org/2018/02/02/mynuloho-roku-sbu-pijmalo-i-oshtrafuvalo-troh-osib-za-ruchky-z-videokameramy/

[13] Сільрада купує китайський позашляховик за півмільйона : http://zp.nashigroshi.org/2018/02/22/silrada-kupuje-kytajskyj-pozashlyahovyk-za-pivmiljona/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.