НОВИНИ

16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
11.01.2019
10.01.2019
09.01.2019
08.01.2019
04.01.2019
03.01.2019
Всі новини »

ТЕГИ

Результати оцінки запорізьких суддів

08 Січня 2019

У межах судової реформи для всіх суддів України запроваджено оцінювання на відповідність займаній посаді Вищою кваліфікаційною комісією суддів України. Воно відбувається шляхом складення суддею дворівневого іспиту – анонімного тестування (максимально – 90 балів) та практичного завдання – розбір судового рішення (максимально – 120 балів). Мінімально суддя має набрати хоча б половину від максимальної кількості балів. Після успішного проходження цього етапу, розпочинається дослідження суддівського досьє та співбесіди із членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Під час анонімного тестування судді потрібно продемонструвати рівень знань у сфері права, знання матеріального і процесуального права України, міжнародно-правових актів, правових позицій Верховного Суду, ЄСПЛ тощо. Вміння чітко та зрозуміло формулювати та викладати правову позицію у судовому рішенні, складати логічні, чіткі та обґрунтовані судові рішення судді мають продемонструвати під час практичного завдання.

Відмова судді від оцінювання або негативний його результат є підставою для звільнення. Тож далі результати іспиту у межах процедури кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаній посаді станом на 27 грудня 2018 року.

ПІБ Суд Бали
Носик Микола Анатолійович Василівський районний суд Запорізької області 195,75
Галущенко Юлія Андріївна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 195
Дуляницька Світлана Мефодіївна Запорізький окружний адміністративний суд 194,75
Хамзін Тимур Рафаїлович Куйбишевський районний суд Запорізької області 192,625
Рассуждай Вадим Якович Апеляційний суд Запорізької області 192
Мінаєв Михайло Миколайович Оріхівський районний суд Запорізької області 191,375
Холод Роман Сергійович Комунарський районний суд міста Запоріжжя 189,625
Степаненко Юлія Анатоліївна Василівський районний суд Запорізької області 189,375
Ходько Вадим Миколайович Куйбишевський районний суд Запорізької області 188,75
Білоконев Вячеслав Миколайович Апеляційний суд Запорізької області 187,9
Фунжий Олександр Анастасович Комунарський районний суд міста Запоріжжя 187,625
Нікітін Володимир Володимирович Запорізький районний суд Запорізької області 187,625
Сакоян Дмитро Іванович Запорізький районний суд Запорізької області 187,25
Валігурський Геннадій Юрійович Куйбишевський районний суд Запорізької області 186,75
Фомін Валерій Анатолійович Апеляційний суд Запорізької області 185,7
Мурашова Наталія Анатоліївна Хортицький районний суд міста Запоріжжя 185,625
Сушко Лариса Миколаївна Господарський суд Запорізької області 185,25
Світлицька Вікторія Миколаївна Жовтневий районний суд міста Запоріжжя 185,25
Ніколаєнко Роман Анатолійович Господарський суд Запорізької області 185,125
Урупа Ірина Володимирівна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 184,75
Кухар Сергій Вікторович Апеляційний суд Запорізької області 184,7
Сінєльнік Руслан Васильович Заводський районний суд міста Запоріжжя 184,5
Боєва Олена Сергіївна Господарський суд Запорізької області 184,375
Круглікова Алла Вікторівна Комунарський районний суд міста Запоріжжя 184,375
Романько Оксана Олександрівна Гуляйпільський районний суд Запорізької області 183,625
Кочеткова Ірина Василівна Апеляційний суд Запорізької області 182,8
Турбіна Тетяна Федорівна Ленінський районний суд міста Запоріжжя 182,75
Покопцева Діна Олександрівна Чернігівський районний суд Запорізької області 181,625
Тучков Сергій Сергійович Комунарський районний суд міста Запоріжжя 181,5
Задорожко Дмитро Анатолійович Василівський районний суд Запорізької області 181,375
Котляр Антон Миколайович Хортицький районний суд міста Запоріжжя 181,125
Гасанбеков Сергій Сергійович Новомиколаївський районний суд Запорізької області 181
Горохов Ігор Сергійович Господарський суд Запорізької області 180,5
Гавілей Марина Миколаївна Токмацький районний суд Запорізької області 180,375
Кримська Оксана Михайлівна Апеляційний суд Запорізької області 180,3
Олійник Максим Юрійович Михайлівський районний суд Запорізької області 180
Дадашева Світлана Вячеславівна Апеляційний суд Запорізької області 179,8
Максименко Лілія Яковлівна Запорізький окружний адміністративний суд 179,625
Наумов Олександр Олександрович Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 178,75
Ковальова Юлія Валеріївна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 178,125
Сметаніна Аліна Валеріївна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 178
Гуцал Оксана Петрівна Оріхівський районний суд Запорізької області 178
Давиденко Ірина Вікторівна Господарський суд Запорізької області 177,75
Куценко Михайло Олександрович Енергодарський міський суд Запорізької області 177,625
Галянчук Наталія Миколаївна Вільнянський районний суд Запорізької області 177,375
Вірченко Олена Миколаївна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 177
Гончар Олександр Сергійович Апеляційний суд Запорізької області 176,5
Щаслива Олена Володимирівна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 176,5
Скользнєва Наталія Георгіївна Жовтневий районний суд міста Запоріжжя 176,25
Артоуз Олеся Олександрівна Запорізький окружний адміністративний суд 176,125
Салтан Лілія Геннадіївна Хортицький районний суд міста Запоріжжя 175,875
Варнавська Людмила Олександрівна Комунарський районний суд міста Запоріжжя 175,5
Яркіна Світлана Василівна Запорізький районний суд Запорізької області 175,5
Стріжакова Тетяна Вікторівна Приморський районний суд Запорізької області 175,375
Науменко Артур Олегович Господарський суд Запорізької області 175,125
Дацюк Ольга Ігорівна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 175,125
Ачкасов Олександр Михайлович Запорізький районний суд Запорізької області 175,125
Петренко Людмила Василівна Токмацький районний суд Запорізької області 174,875
Мануйлова Наталія Юріївна Вільнянський районний суд Запорізької області 174,75
Нікандрова Світлана Олександрівна Василівський районний суд Запорізької області 173,75
Жукова Ольга Євгеніївна Жовтневий районний суд міста Запоріжжя 173,125
Марко Ярослава Романівна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 172,875
Безлер Лариса Вікторівна Заводський районний суд міста Запоріжжя 172,125
Кучерук Ігор Григорович Хортицький районний суд міста Запоріжжя 172,125
Гнатик Ганна Вікторівна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 172,125
Бєлка Валерій Юрійович Апеляційний суд Запорізької області 171,8
Шалпегіна Ольга Леонідівна Заводський районний суд міста Запоріжжя 171,625
Кофанов Андрій Валентинович Вільнянський районний суд Запорізької області 171,5
Погрібна Ольга Миколаївна Токмацький районний суд Запорізької області 171
Карабак Лілія Германівна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 170,5
Маловічко Світлана Володимирівна Апеляційний суд Запорізької області 170,3
Садовий Ігор Вікторович Запорізький окружний адміністративний суд 170,25
Гріпас Юрій Олексійович Апеляційний суд Запорізької області 169,8
Стратій Євгенія Володимирівна Жовтневий районний суд міста Запоріжжя 169,75
Черткова Наталія Іванівна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 169,625
Суркова Валентина Петрівна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 169,625
Стоматов Едуард Григорович Комунарський районний суд міста Запоріжжя 169,375
Полянчук Богдан Іванович Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 169,25
Крилова Олена Вікторівна Апеляційний суд Запорізької області 169,1
Гончар Марина Сергіївна Апеляційний суд Запорізької області 168,7
Сидоренко Юлія Володимирівна Василівський районний суд Запорізької області 168,625
Мірошніченко Михайло Володимирович Господарський суд Запорізької області 168,375
Наумова Ірина Йосипівна Комунарський районний суд міста Запоріжжя 168,25
Морока Сергій Михайлович Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 167,75
Антіпова Тетяна Анатоліївна Розівський районний суд Запорізької області 167,75
Дараган Лілія Валеріївна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 167,625
Пивоварова Юлія Олександрівна Жовтневий районний суд міста Запоріжжя 167,5
Пономаренко Людмила Ервантівна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 167,5
Дмитрюк Оксана Вікторівна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 166,75
Діденко Євген Володимирович Приазовський районний суд Запорізької області 166,75
Тютюник Марина Сергіївна Апеляційний суд Запорізької області 166,6
Сидорова Марина Володимирівна Хортицький районний суд міста Запоріжжя 166,125
Громова Інна Борисівна Запорізький районний суд Запорізької області 165,25
Чапланова Олена Миколаївна Приморський районний суд Запорізької області 165,125
Зінченко Наталя Григорівна Господарський суд Запорізької області 164,75
Яцун Олександр Сергійович Заводський районний суд міста Запоріжжя 164,5
Пушкарьова Світлана Павлівна Василівський районний суд Запорізької області 164,375
Топчій Олена Анатоліївна Господарський суд Запорізької області 164,25
Рогоза Анна Юріївна Великобілозерський районний суд Запорізької області 164,25
Сіпака Андрій Васильович Запорізький окружний адміністративний суд 164,125
Смокович Михайло Васильович Оріхівський районний суд Запорізької області 164,125
Федорова Олена Владиславівна Господарський суд Запорізької області 164
Баруліна Тамара Євгенівна Ленінський районний суд міста Запоріжжя 163,875
Прінь Інна Павлівна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 163,625
Ретинська Юлія Ігорівна Заводський районний суд міста Запоріжжя 163,375
Юлдашев Олексій Олексійович Господарський суд Запорізької області 163,25
Дністрян Олена Миколаївна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 163,25
Андрюшина Лілія Анатоліївна Заводський районний суд міста Запоріжжя 162,75
Яцун Оксана Олександрівна Великобілозерський районний суд Запорізької області 162,75
Капустинський Максим Вікторович Енергодарський міський суд Запорізької області 162,25
Поляков Олександр Зіновійович Апеляційний суд Запорізької області 162,2
Ярошенко Андрій Григорович Комунарський районний суд міста Запоріжжя 161,875
Купавська Наталя Михайлівна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 161,375
Васильцова Ганна Анатоліївна Приазовський районний суд Запорізької області 161,25
Зарютін Павло Вікторович Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 161
Андрущенко Олександр Юрійович Токмацький районний суд Запорізької області 160,875
Колодіна Любов Володимирівна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 160,5
Лазаренко Максим Сергійович Запорізький окружний адміністративний суд 160
Гнатюк Олександр Миколайович Ленінський районний суд міста Запоріжжя 159,875
Дашковська Алеся Вікторівна Апеляційний суд Запорізької області 159,3
Телегуз Світлана Миколаївна Гуляйпільський районний суд Запорізької області 159,125
Богомолова Лариса Вікторівна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 159
Жупанова Ірина Борисівна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 159
Добрєв Микола Васильович Ленінський районний суд міста Запоріжжя 158,375
Проскуряков Кирило Валеріанович Господарський суд Запорізької області 157,625
Солодовніков Роман Сергійович Куйбишевський районний суд Запорізької області 157,125
Прудивус Олег Васильович Запорізький окружний адміністративний суд 156,875
Носівець Вікторія Вікторівна Господарський суд Запорізької області 156,625
Юрлагіна Тамара Володимирівна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 156
Капітонов Євген Миколайович Вільнянський районний суд Запорізької області 155,875
Мінгазов Роман Віамінович Запорізький районний суд Запорізької області 155,875
Дубровська Надія Миколаївна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 155,75
Гнатик Галина Євгенівна Хортицький районний суд міста Запоріжжя 155,75
Вільямовська Надія Олегівна Енергодарський міський суд Запорізької області 155,625
Корсун Віталій Леонідович Господарський суд Запорізької області 155,125
Шиш Антон Борисович Новомиколаївський районний суд Запорізької області 155,125
Троценко Тетяна Анатоліївна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 154,75
Ісаков Дмитро Олександрович Ленінський районний суд міста Запоріжжя 154,5
Черкаський Володимир Іванович Господарський суд Запорізької області 154,375
Кисіль Роман Валерійович Запорізький окружний адміністративний суд 154,25
Воробйова Ірина Анатоліївна Апеляційний суд Запорізької області 154,2
Новікова Інна Вячеславівна Запорізький окружний адміністративний суд 154
Онищенко Едуард Анатолійович Апеляційний суд Запорізької області 154
Звєздова Наталія Сергіївна Шевченківський районний суд міста Запоріжжя 154
Редько Олександр Васильович Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 154
Піх Юрій Романович Комунарський районний суд міста Запоріжжя 153,875
Антоненко Максим Володимирович Жовтневий районний суд міста Запоріжжя 153,5
Мальований Віталій Олександрович Куйбишевський районний суд Запорізької області 153,375
Марченко Нінель Валеріївна Заводський районний суд міста Запоріжжя 153
Бульба Олександр Миколайович Енергодарський міський суд Запорізької області 152,875
Дроздова Світлана Сергіївна Господарський суд Запорізької області 152,125
Татаринов Дмитро Вікторович Запорізький окружний адміністративний суд 152,125
Комишня Наталія Іванівна Кам’янсько-Дніпровський районний суд Запорізької області 152,125
Прасов Олександр Олександрович Запорізький окружний адміністративний суд 152
Мінаєва Катерина Володимирівна Запорізький окружний адміністративний суд 151,75
Смірнов Олександр Геннадійович Господарський суд Запорізької області 151,375
Кравцов Сергій Олександрович Веселівський районний суд Запорізької області 151
Чернова Жанна Миколаївна Запорізький окружний адміністративний суд 150,875
Васильченко Віталій Васильович Кам’янсько-Дніпровський районний суд Запорізької області 150,125
Подліянова Ганна Степанівна Апеляційний суд Запорізької області 149,7
Маринін Олександр Вікторович Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 149,25
Михайлова Анна Володимирівна Комунарський районний суд міста Запоріжжя 148,75
Бредун Дмитро Сергійович Хортицький районний суд міста Запоріжжя 148,5
Конишева Олена Василівна Запорізький окружний адміністративний суд 147,75
Батрак Інна Володимирівна Запорізький окружний адміністративний суд 147,625
Кіяшко Вікторія Олександрівна Вільнянський районний суд Запорізької області 147,375
Стручкова Лілія Іванівна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 146,875
Кричмаржевський Володимир Анатолійович Господарський суд Запорізької області 145,625
Колодій Наталія Анатоліївна Господарський суд Запорізької області 145,375
Фомін Віктор Анатолійович Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 145,375
Козлова Наталія Юріївна Ленінський районний суд міста Запоріжжя 145
Семененко Марина Олександрівна Запорізький окружний адміністративний суд 144,375
Кошева Олена Анатоліївна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 144,125
Горбачова Юлія Вікторівна Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 144,125
Мєркулова Лариса Олексіївна Заводський районний суд міста Запоріжжя 143,125
Стрельнікова Наталя Вікторівна Запорізький окружний адміністративний суд 140,5
Стрельнікова Наталя Вікторівна Запорізький окружний адміністративний суд 140,5
Крамаренко Андрій Іванович Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 140,5
Федоренко Олександр Іванович Заводський районний суд міста Запоріжжя 140,375
Білоусова Олена Миколаївна Бердянський міськрайонний суд Запорізької області 139,5
Бахаєв Ігор Махмудович Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області 137,125
Кулик Вікторія Борисівна Комунарський районний суд міста Запоріжжя 132,25
Сацький Роман Вікторович Запорізький окружний адміністративний суд 129,75
Беспалько Тамара Дмитрівна Вільнянський районний суд Запорізької області 129,625
Азізбекян Тетяна Анатоліївна Господарський суд Запорізької області 128,5
Ярош Сергій Олександрович Гуляйпільський районний суд Запорізької області 127,75

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019