- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Торік СБУ спіймало двох осіб за ручку та брелок з відеокамерами

Опублікував Editor 22.02.2019 @ 19:05 в Новини | No Comments

Співробітники Служби безпеки України у Запорізькій області у 2018 році виявили двох (1 [1],2 [2]) осіб, які мали при собі негласні пристрої зняття інформації і суди наклали на правопорушників штрафи по 850 грн. Про це вдалося дізнатися під час моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень.

У всіх двох випадках вказувалося про початкове проведення співробітниками СБУ особистого огляду громадян та подальше виявлення пристроїв закамуфльованих під письмову ручку або під брелок автомобільної сигналізації, які мають функцію прихованого відео-, аудіозапису, фотографування.

Пристрій (у одному з випадків) надалі передали на експертизу, яка підтвердила, що він відноситься до спеціальних технічних засобів негласного отримання відео- та аудіоінформації.

Відповідно ж до законодавства, спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв’язку, інші засоби негласного отримання інформації внесені до переліку видів майна, що не може перебувати у власності громадян, громадських об’єднань, міжнародних організацій та юридичних осіб, інших держав на території України.

З огляду на це, дві особи (Валерій Сененко та Людмила Смірнова) отримали за незаконне зберігання і заволодіння такими пристроями по 850 грн штрафу.

Минулого року співробітники СБУ виявили [3] трьох осіб з ручками-відеокамерами.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/02/22/torik-sbu-spijmalo-dvoh-osib-za-ruchku-ta-brelok-z-videokameramy/

URLs in this post:

[1] 1: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/72767277

[2] 2: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75359454

[3] виявили: http://zp.nashigroshi.org/2018/02/02/mynuloho-roku-sbu-pijmalo-i-oshtrafuvalo-troh-osib-za-ruchky-z-videokameramy/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.