НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

“Запоріжсталівські” завели власну фірму для роботи в майбутньому вантажному терміналі аеропорту

25 Лютого 2019

Обслуговуванням вантажів та пошти в аеропорту Запоріжжя від серпня 2018 року займається приватна фірма  “Вантажний термінал Запоріжжя”. Про це стало відомо з реєстру сертифікованих суб’єктів, що надають послуги з наземного обслуговування повітряних суден в аеропортах.

Сертифікат від Державіаслужби на обслуговування вантажів та пошти ТОВ “Вантажний термінал Запоріжжя” отримало в серпні 2018 року з терміном дії до серпня 2021 року.

Жодних інших публічних даних про діяльність цієї фірми в публічному доступі знайти не вдалося, окрім згадки про фірму на сайті аеропорту в якості партнерів.

ТОВ “Вантажний термінал Запоріжжя” зареєстровано у квітні 2017 року на киянку Катерину Морозову і запоріжця Антона Діденка. Останній раніше був помічником депутата Запорізької міськради і голови бюджетної комісії Руслана Божко. До 2016 року Божко працював фінансовим директором комбінату “Запоріжсталь”. На “Запоріжсталі”, але вже головним інженером, працював нинішній міський голова Володимир Буряк.

Пізніше частку Діденка у 250 тис. грн переоформили на тоді 24-річного маріупольця Ігоря Стояна.

Вже в лютому 2019 року одноосібним власником фірми стала Марія Сухоносенко. Як підприємниця вона займається лише харчуванням і півроку тому шукала бармена в кафе “Пінка”. Марія Сухоносенко – це дружина Микити Сухоносенка – власника нещодавно відкритого в Запоріжжі бару “Chin-Chin”. У 2012-2016 роках Сухоносенко працював заступником комерційного директора-начальником відділу обладнання на комбінаті “Запоріжсталь”.

Через кілька днів ТОВ “Вантажний термінал Запоріжжя” знову переоформили на ТОВ “Запорізька хендлінгова компанія”. Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, раніше 60-ти відсотковою часткою “Запоріжхендлінгу” володіла Ольга Біскупська – дружина нинішнього директора аеропорту Віктора Біскупського. Ще 25% належало колишньому директору аеропорту Євгену Каргальському і 15% директору фірми – Віталію Павелку. Після публікації цієї інформації у 2015 році частку Біскупської переписали на невідомого широму загалу Олексія Прокоп’єва. Вже у 2017 році частки наявних учасників зменшилися і нині 70% фірми належить Григорію Доброву з Дніпра (70% через ТОВ “Євростар-плюс”), ще 10% – Віталію Павелку і 20% – Прокоп’єву.

Очолює ТОВ “Вантажний термінал Запоріжжя” Юрій Середа, який раніше працював начальником вантажного складу КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”.

До всього, для ТОВ “Вантажний термінал Запоріжжя” в держреєстрі вказується контактним номер телефону 721-43-31, який використовувався для вантажного складу комунального підприємства.

Нагадаємо, нині в запорізькому аеропорту будують новий пасажирський термінал, вартість якого складає 530 млн грн. Водночас, міський голова Володимир Буряк вже заявив про плани будівництва вантажного терміналу, для створення на базі аеропорту хабу. Водночас, директор аеропорту Віктор Біскупський заявляв про гарні перспективи важних перевезень через Запоріжжя:

“В отношении грузовых перевозок у нас хорошие перспективы — спрос растет и логистика отличная: к аэропорту выходит железнодорожная ветка, рядом проходит дорогая первой категории, недалеко морской и речной порты. Так что у нас есть хорошие перспективы стать и грузовым перевалочным пунктом на пути из Европы в Азию”

 

Нагадаємо, очолює комбінат “Запоріжсталь” Ростислав Шурма. Після обрання головного інженеру комбінату Володимира Буряка міським головою, Шурма під час першої сесії міської ради киванням голови підказував як саме діяти новообраному меру.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Sun, 16 Feb 2020 18:29:08 GMT.
Your computer's time: .