Мелітопольські благодійники вдали конкуренцію на закупівлі профілактики і реабілітації для вразливих верств населення

15 Березня 2019

Мелітопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за результатами допорогової закупівлі 14 березня уклав угоду з благодійною організацією “Благодійний фонд “Все можливо” про надання соціальних послуг загальною вартістю 98,9 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, організація має до кінця року провести низку профілактичних та реабілітаційних заходів зі 150-а особами, які перебувають у складних життєвих обставинах; належать до груп підвищеного ризику з числа споживачів ін’єкційних наркотиків; молоді, яка звільнена з місць позбавлення волі або засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнена від відбування покарання з випробуванням.

Керівниця “Все можливо” хвалиться реєстрацією свого конкурента на закупівлі

Єдиним конкурентом БО “Благодійний фонд “Все можливо” на закупівлі виступила громадська спілка “Соціальне підприємство “Мелітопольський навчально-виробничий комплекс” з дорожчою на 1,1 тис. грн. Впродовж аукціону учасники не знижували вартості своїх пропозицій.

Керівницею БО “Благодійний фонд “Все можливо” є Олена Овсянікова. Ця організація разом з БО “Соціальний фонд”  є співзасновником спілки “Соціальне підприємство “Мелітопольський навчально-виробничий комплекс”, якою керує Ілона Серебрякова. Остання товаришує у соціальній мережі “Facebook” з Оленою Овсяніковою.

Окрім цього, “Благодійний фонд “Все можливо” у жовтні 2018 року конкурував з ФОП Головчак Єлизавета Сергіївна на допороговій закупівлі від Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Замовлення вартістю 29,9 тис. грн тоді отримав “Благодійний фонд “Все можливо”. Єлизавета Головчак у соціальній мережі “Facebook” вказує у якості місця роботи “Благодійний фонд “Все можливо”. Також вона товаришує у соцмережі з Оленою Овсяніковою та Ілоною Серебряковою.

До всього, “Благодійний фонд “Все можливо” у березні 2018 року конкурував з ФОП Левада Оксана Олександрівна на закупівлі, аналогічній цьогорічній, за результатами якої замовлення вартістю 98 тис. грн отримав фонд “Все можливо”. Оксана Левада у соціальній мережі “Facebook” підписана як Оксана Черняченко (дівоче прізвище). На своїй сторінці вона також вказує місцем роботи “Благодійний фонд “Все можливо”, а також товаришує з Єлизаветою Головчак, Оленою Овсяніковою та Ілоною Серебряковою.

Окрім цього, у спільноті організації у соціальній мережі “Facebook” є світлина, на якій Оксана Левада, Ілона Серебрякова, Олена Овсянікова та Єлизавета Головчак фотографуються на корпоративі фонду.

“Все можливо” вітає керівницю свого конкурента на закупівлі, по стилістиці як свою працівницю

“Все можливо” вітає свого конкурента на закупівлі, по стилістиці як свою працівницю

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

31.03.2023
30.03.2023
29.03.2023
28.03.2023
26.03.2023
24.03.2023
23.03.2023
22.03.2023
21.03.2023
20.03.2023
19.03.2023