- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Мелітопольські благодійники вдали конкуренцію на закупівлі профілактики і реабілітації для вразливих верств населення

Опублікував Editor 15.03.2019 @ 15:57 в Новини | No Comments

Мелітопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за результатами допорогової закупівлі 14 березня уклав угоду з благодійною організацією “Благодійний фонд “Все можливо” про надання соціальних послуг загальною вартістю 98,9 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Відтак, організація має до кінця року провести низку профілактичних та реабілітаційних заходів зі 150-а особами, які перебувають у складних життєвих обставинах; належать до груп підвищеного ризику з числа споживачів ін’єкційних наркотиків; молоді, яка звільнена з місць позбавлення волі або засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнена від відбування покарання з випробуванням.

[2]

Керівниця “Все можливо” хвалиться реєстрацією свого конкурента на закупівлі

Єдиним конкурентом БО “Благодійний фонд “Все можливо” на закупівлі виступила громадська спілка “Соціальне підприємство “Мелітопольський навчально-виробничий комплекс” з дорожчою на 1,1 тис. грн. Впродовж аукціону учасники не знижували вартості своїх пропозицій.

Керівницею БО “Благодійний фонд “Все можливо” є Олена Овсянікова. Ця організація разом з БО “Соціальний фонд”  є співзасновником спілки “Соціальне підприємство “Мелітопольський навчально-виробничий комплекс”, якою керує Ілона Серебрякова. Остання товаришує у соціальній мережі “Facebook” з Оленою Овсяніковою.

Окрім цього, “Благодійний фонд “Все можливо” у жовтні 2018 року конкурував з ФОП Головчак Єлизавета Сергіївна на допороговій закупівлі від Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Замовлення вартістю 29,9 тис. грн [3] тоді отримав “Благодійний фонд “Все можливо”. Єлизавета Головчак у соціальній мережі “Facebook” вказує у якості місця роботи “Благодійний фонд “Все можливо”. Також вона товаришує у соцмережі з Оленою Овсяніковою та Ілоною Серебряковою.

До всього, “Благодійний фонд “Все можливо” у березні 2018 року конкурував з ФОП Левада Оксана Олександрівна на закупівлі, аналогічній цьогорічній, за результатами якої замовлення вартістю 98 тис. грн [4] отримав фонд “Все можливо”. Оксана Левада у соціальній мережі “Facebook” підписана як Оксана Черняченко (дівоче прізвище). На своїй сторінці вона також вказує місцем роботи “Благодійний фонд “Все можливо”, а також товаришує з Єлизаветою Головчак, Оленою Овсяніковою та Ілоною Серебряковою.

Окрім цього, у спільноті організації у соціальній мережі “Facebook” є світлина, на якій Оксана Левада, Ілона Серебрякова, Олена Овсянікова та Єлизавета Головчак фотографуються на корпоративі фонду.

[5]

[6]

“Все можливо” вітає керівницю свого конкурента на закупівлі, по стилістиці як свою працівницю

[7]

“Все можливо” вітає свого конкурента на закупівлі, по стилістиці як свою працівницю


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/03/15/melitopolski-blahodijnyky-vdaly-konkurentsiyu-na-zakupivli-profilaktyky-i-reabilitatsiji-dlya-vrazlyvyh-verstv-naselennya/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-15-000535-c

[2] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/03/Все-можливо-мелітополь.png

[3] 29,9 тис. грн: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-10-12-000675-b

[4] 98 тис. грн: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-30-000149-c

[5] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/03/Все-можливо-Мелітопль-1.png

[6] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/03/Все-можливо-Серябнякова.png

[7] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/03/Все-можилво-Головчак.png

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.