- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

АМКУ оштрафував фірми за розіграш, про який писали “НГ. З” два роки тому

Опублікував Editor 12.06.2019 @ 12:29 в Новини | No Comments

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ “Просперус-Ком” на 40 тисяч гривень та ТОВ “Завод світлопрозорих конструкцій” на 68 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів. Про це повідомила прес-служба відомства.

Йдеться про закупівлю робіт з реконструкції теплиці з заміною несучих конструкцій зі склінням, які проводились у 2017 році позашкільним навчальним закладом “Дитячий парк “Запорізький міський ботанічний сад”.

Узгодженість дій відповідачів у справі підтверджується, зокрема,: сталими діловими і партнерськими стосунками, сталими господарськими відносинами, використанням однакових  IP-адрес,   схожістю в оформленні документів, наданих на торги, узгодженою ціновою поведінкою тощо. За вказане порушення підприємства притягнуті до відповідальності у вигляді накладення штрафів.

Як повідомляли [1] “Наші гроші. Запоріжжя”, ПНЗ “Дитячий парк “Запорізький міський ботанічний сад” замовив реконструкцію теплиці вартістю 2,05 млн грн в травні 2017 року. Єдиним конкурентом “Заводу світлопрозорих конструкцій” на тендері виступило ТОВ “Просперус-ком”. В своїй тендерній пропозиції ця фірма вказала контактним номером директора 233-19-99. Цей же номер вказаний для “Заводу світлопрозорих конструкцій” в держреєстрі і тендерній документації. Також обидва учасників торгів мали відкриті рахунку в одному і тому ж банку “Діамантбанк”.

Власником і директором ТОВ “Завод світлопрозорих конструкцій” був Дмитро Пупирьов. Співзасновником заводу у 2013 році виступив Дмитро Кувалдін. Він же був директором і власником фірми “Просперус-ком”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/06/12/amku-oshtrafuvav-firmy-za-rozihrash-pro-iakyy-pysaly-nh-z-dva-roky-tomu/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2017/05/15/blyzki-firmy-rozihraly-2-miljony-na-zaminu-pokryttya-teplytsi-u-botsadu/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.