Фірми розіграли 6-мільйонний підряд на ремонт доріг у дворах Шевченківського району

21 Серпня 2019

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району 13 серпня уклала угоду з ТОВ “Консоль-строй” на поточний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів вартістю 6,33 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Так, мають розібрати старе асфальтобетонне покриття та бортові камені, улаштувати підстильні та вирiвнювальні шари основи з піщано-гравійної та асфальтобетонної суміші, влаштувати нові бортові камені тощо.

Єдиним конкурентом переможця стало ТОВ “Статусбудінжиніринг” з пропозицією дорожчою на 112 гривень.

ТОВ “Статусбудінжиніринг” належить Марії Головач та Вікторії Дідух. Керує фірмою Роман Головач. Останній був головним бухгалтером “Зазінвестбуду”, яке виконувало будівельні роботи в Запоріжжі і входило до ПАТ “Українська автомобільна корпорація” вже колишнього народного депутата Таріела Васадзе. Вікторія Дідух також володіє ТОВ “Лєкса, яке у держреєстрі має спільний номер з ТОВ “Укртрейдмаш”, де керівником вказується її співвласниця у ТОВ “Статусбудінжиніринг” Марія Головач.

Київське ТОВ “Консоль-строй” належить Антонові Грицаєнку. Йому ж належить ТОВ “Сінго”. ТОВ “Лєкса” на одній з закупівель вказувало спільний з ТОВ “Сінго” номер – 067-614-77-22.

Окрім цього, ТОВ “Консоль-строй” та ТОВ “Статусбудінжиніринг” на цьому тендері від районної адміністрації орендують одну й ту ж фрезу – W-2000 з номерним знаком Т4531ЗС – у філії “Запорізької дорожньо-експлуатаційної дільниці” ДП “Запорізький облавтодор”. Також обидві замовляють асфальт у ПАТ “Біас”.

Антон Грицаєнко також володіє ТОВ “Будівельна компанія “Будтрест”. На одному з тендерів ця фірма замовляла послуги техніки у КП “Управління по ремонту та експлуатації автошляхів ” Дніпровської міськради. Техніку з цього ж списку (але менше за різновидом) замовило у цього ж КП й ТОВ “Статусбудінжиніринг” на вказаному тендері від районної адміністрації. Також “БК Будтрест” орендувало техніку у філії “Запорізької дорожньо-експлуатаційної дільниці” ДП “Запорізький облавтодор”, як і користується послугами “дорожників” ТОВ “Статусбудінжиніринг” на вказаному тендері від районної адміністрації.

ТОВ “Будівельна компанія “Будтрест” пов’язане з ТОВ “Вогнетривавтоматикасеріс”, частим субпідрядником якої є ТОВ “ПМК №28 Водбуд” Артура Гарсляна – екс-директора КП “Преса”, який за підтримки спілки вірмен Запорізкої області виступає організатором International IT Forum в Запоріжжі. Також Гарслян разом з віце-президентом спілки вірмен Запорізької області заснував навчальний проект Investment Business School.

ТОВ “Консоль-строй” орендує техніку у ПрАТ “Запорізький асфальтобетоний завод”, як і свого часу ТОВ “Схід компані” (також належить власнику “Консоль-строй” Антонові Грицаєнку) та ПП “Дорремфарм”. “Дорремфарм” та ТОВ “Сінго” (інша фірма Грицаєнка) фігурували у справі про підробку документів щодо спільних орендованих приміщень.

 

“Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проекту “Аналіз використання ресурсів в структурі Запорізької міської ради з розповсюдженням матеріалів молодій аудиторії в доступному форматі”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

31.05.2023
30.05.2023
29.05.2023
28.05.2023
27.05.2023
26.05.2023
25.05.2023
24.05.2023
23.05.2023
22.05.2023