НОВИНИ

21.11.2019
20.11.2019
19.11.2019
18.11.2019
15.11.2019
14.11.2019
13.11.2019
12.11.2019
Всі новини »

ТЕГИ

Новій фірмі “запоріжсталівських” після розіграного тендеру дадуть 32 мільйони на реконструкцію площі Запорізької

02 Вересня 2019

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради має намір замовити реконструкцію площі Запорізької ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” за 32,3 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Так, мають розібрати фундаменти залізобетонні, цегляні стіни, розробити ґрунт, улаштувати п’ять підпірних стінок ПСМ та відремонтувати наявну підпірну стінку ПС, улаштувати тротуари та пішохідні доріжки з боку річки, демонтувати постамент пам’ятника, на оглядовому майданчику улаштувати тротуар та вкрити поверхню бруківкою, встановити перильне огородження.

Це буде перше замовлення для “БК Будреконструкція” в державних закупівлях.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ “Інжиніринг проект груп”, яке подало дорожчу на 173 тис. грн пропозицію. Крім того, “Інжиніринг проект груп” подало на тендер лише кошторис, решта документації у його пропозиції відсутня. Опосередковано, це може свідчити про відсутність реального бажання отримати перемогу на тендері.

ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” володіє Магеррамов Алім Каміл Огли з Макіївки, керує фірмою Ігор Макаренко.

ТОВ “Інжиніринг проект груп” належить Ользі Вахітовій з Макіївки.

При цьому, директор ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” Ігор Макаренко до нещодавна була директором ТОВ “Інжиніринг проект груп”. Окрім цього, “Інжиніринг проект груп” на тендері з реконструкції пішохідного мосту по пр. Металургів вказувало офіційний номер “Будівельна компанія Будреконструкція”.

ТОВ “БК Будреконструкція” на підряді з реконструкції площі вказало, що залучає техніку субпідрядника КП “ЕЛУАД” (найняла на більше 20% робіт), також буде орендувати техніку у ТОВ “Українсько-Європейська компанія” Реконструкція та будівництво” та ТОВ “БК Євробудгруп”. Також  “БК Будреконструкція” вказало, що працювало підрядником у першої фірми, а у другої орендує промислову базу.

ТОВ “Українсько-Європейська компанія” Реконструкція та будівництво” належить Аллі Вахітовій, а ТОВ “БК Євробудгруп” – Ользі Вахітовій – власниці конкурента “БК Будреконструкція” на цьому тендері – ТОВ “Інжиніринг проект груп”.

ТОВ “БК Євробудгруп” – це один з підрядників “Запоріжсталі”. “Українсько-Європейська компанія” Реконструкція та будівництво” також свого часу орендувало техніку у ТОВ “БК Євробудгруп”, а також у ще одного підрядника “Запоріжсталі” – “Хозхімсервіс”.

Окрім цього, офіційний номер у держреєстрі ТОВ “Інжиніринг проект груп” також вказується для ТОВ “Індустріальний союз промисловості Донбаса”, яким раніше володіли, а зараз керують Алла та В’ячеслав Вахітов. “Інжиніринг проект груп” зараз переоформили на Юлію Спрягайло. Вона була членом виборчої комісії на виборах голови ДНР у 2018 році.

У ТОВ “Індустріальний союз промисловості Донбаса” орендував техніку ще один підрядник Запоріжсталі ТОВ “Девелопмент енд констракшн”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

22.11.2019
21.11.2019
20.11.2019