- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Новій фірмі “запоріжсталівських” після розіграного тендеру дадуть 32 мільйони на реконструкцію площі Запорізької

Опублікував Editor 02.09.2019 @ 11:09 в Новини | No Comments

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради має намір замовити реконструкцію площі Запорізької ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” за 32,3 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро [1]“.

Так, мають розібрати фундаменти залізобетонні, цегляні стіни, розробити ґрунт, улаштувати п’ять підпірних стінок ПСМ та відремонтувати наявну підпірну стінку ПС, улаштувати тротуари та пішохідні доріжки з боку річки, демонтувати постамент пам’ятника, на оглядовому майданчику улаштувати тротуар та вкрити поверхню бруківкою, встановити перильне огородження.

Це буде перше замовлення для “БК Будреконструкція” в державних закупівлях.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ “Інжиніринг проект груп”, яке подало дорожчу на 173 тис. грн пропозицію. Крім того, “Інжиніринг проект груп” подало на тендер лише кошторис, решта документації у його пропозиції відсутня. Опосередковано, це може свідчити про відсутність реального бажання отримати перемогу на тендері.

ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” володіє Магеррамов Алім Каміл Огли з Макіївки, керує фірмою Ігор Макаренко.

ТОВ “Інжиніринг проект груп” належить Ользі Вахітовій з Макіївки.

При цьому, директор ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” Ігор Макаренко до нещодавна була директором ТОВ “Інжиніринг проект груп”. Окрім цього, “Інжиніринг проект груп” на тендері з реконструкції пішохідного мосту по пр. Металургів вказувало [2] офіційний номер “Будівельна компанія Будреконструкція”.

ТОВ “БК Будреконструкція” на підряді з реконструкції площі вказало, що залучає техніку субпідрядника КП “ЕЛУАД” (найняла на більше 20% робіт), також буде орендувати техніку у ТОВ “Українсько-Європейська компанія” Реконструкція та будівництво” та ТОВ “БК Євробудгруп”. Також  “БК Будреконструкція” вказало, що працювало підрядником у першої фірми, а у другої орендує промислову базу.

ТОВ “Українсько-Європейська компанія” Реконструкція та будівництво” належить Аллі Вахітовій, а ТОВ “БК Євробудгруп” – Ользі Вахітовій – власниці конкурента “БК Будреконструкція” на цьому тендері – ТОВ “Інжиніринг проект груп”.

ТОВ “БК Євробудгруп” – це один з підрядників [3] “Запоріжсталі”. “Українсько-Європейська компанія” Реконструкція та будівництво” також свого часу орендувало техніку у ТОВ “БК Євробудгруп”, а також у ще одного [4] підрядника “Запоріжсталі” – “Хозхімсервіс”.

Окрім цього, офіційний номер у держреєстрі ТОВ “Інжиніринг проект груп” також вказується для ТОВ “Індустріальний союз промисловості Донбаса”, яким раніше володіли, а зараз керують Алла та В’ячеслав Вахітов. “Інжиніринг проект груп” зараз переоформили на Юлію Спрягайло. Вона була членом [5] виборчої комісії на виборах голови ДНР у 2018 році.

У ТОВ “Індустріальний союз промисловості Донбаса” орендував техніку ще один підрядник [3] Запоріжсталі ТОВ “Девелопмент енд констракшн”.

 

“Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проекту “Аналіз використання ресурсів в структурі Запорізької міської ради з розповсюдженням матеріалів молодій аудиторії в доступному форматі”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/09/02/noviy-firmi-zaporizhstalivs-kykh-pislia-rozihranoho-tenderu-dadut-32-mil-yony-na-rekonstruktsiiu-ploshchi-zaporiz-koi/

URLs in this post:

[1] Прозоро: https://www.prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-08-05-001092-b

[2] вказувало: https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2019-08-01-002880-b

[3] підрядників: http://zp.nashigroshi.org/2017/09/22/pidryadnyk-metinvestu-vzyav-8-miljoniv-na-remont-kotelni/

[4] одного: http://zp.nashigroshi.org/2018/12/07/ukriplennya-shlyahoprovodu-po-metalurhiv-lyshe-dumayut-zamovyty-za-25-miljoniv-hocha-roboty-vzhe-vykonaly/

[5] членом: https://myrotvorets.center/criminal/spryagajlo-yuliya-anatolevna/

[6] Комунальники розроблять власну систему нарахування платежів : http://zp.nashigroshi.org/2014/07/14/komunalnyky-rozroblyat-vlasnu-systemu-narahuvannya-platezhiv/

[7] Військовим купили продуктів на 800 тисяч, відкинувши вдвічі дешевші пропозиції за папірці : http://zp.nashigroshi.org/2014/07/28/vijskovym-kupyly-produktiv-na-800-tysyach-vidkynuvshy-vdvichi-deshevshi-propozytsiji-za-papirtsi/

[8] За отримання хабаря лісника оштрафували на відвічу меншу суму за сам хабар : http://zp.nashigroshi.org/2017/02/10/za-otrymannya-habarya-lisnyka-oshtrafuvaly-na-vidvichu-menshu-sumu-za-sam-habar/

[9] Комбінат Фірташа не зміг відсудити у кіпріотів Фірташа 18 мільйонів за інвестдоговором : http://zp.nashigroshi.org/2017/03/06/kombinat-firtasha-ne-zmih-vidsudyty-u-kipriotiv-firtasha-18-miljoniv-za-investdohovorom/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.