- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Слідчі з’ясовують куди підрядник “запорізьких мостів” подівав передані сім років тому матеріали

Опублікував Editor 03.09.2019 @ 19:30 в Новини | No Comments

Жовтневий районний суд ухвалою [1] 20 серпня дозволив Запорізькій місцевій прокуратурі № 1 віддати на оцінку залишки металоконструкцій, переданих Службою автомобільних доріг у Запорізькій області ТОВ “Південьтрансбуд” на зберігання.

Згідно з матеріалами справи, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області у 2012 році віддала ТОВ “Південьтрансбуд” на відповідальне зберігання металоконструкції консольної навісної опалубки та технологічних опор для бетонування плити проїжджої частини вартістю 875 тис. грн (вартість на той час).

Однак, робітники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області впродовж 2013-2018 рр. провели інвентаризацію майна і виявили відсутність металоконструкцій у фірми. Відповідний акт склали на початку 2019 року.

Директор ТОВ “Південьтрансбуд” вказував, що через відсутність грошей у замовника роботи з ремонту будівництва автотранспортної магістралі припинили у вересні 2014 року і металоконструкції з майданчику фірми перевезли на будмайданчик Служби автомобільних доріг у Запорізькій області – у Кривій бухті. Однак, наприкінці 2014 року директор “Південьтрансбуд” вивіз майно транзитним транспортом і не повідомив про це “дорожників”,  а також не вказав про місце його зберігання надалі.

Частину металоконструкцій знайшли під час огляду будмайданчику ТОВ “Південьтрасбуд” – на місці будівництва мостового переходу через Сухий лиман (Одеська область).

З огляду на це, слідчі у квітні 2019 року відкрили кримінальне провадження №42019081020000064 та згодом клопотали у суді про призначення товарознавчої експертизи для визначення ринкової вартості залишку металоконструкцій та опор, що і задовольнили.

Миколаївське ТОВ “Південьтрансбуд” належить Марині Коваленко, керівник – Микола Курочка. Ця фірма була [2] субпідрядником ПАТ “Уманьавтодор” при будівництві мостових переходів у Запоріжжі.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/09/03/slidchi-z-iasovuiut-kudy-pidriadnyk-zaporiz-kykh-mostiv-podivav-peredani-sim-rokiv-tomu-materialy/

URLs in this post:

[1] ухвалою: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/83888141

[2] була: http://zp.nashigroshi.org/2014/05/19/lyshe-za-rik-z-desyatyrichnoho-budivnytstva-zaporizkyh-mostiv-vkraly-bilshe-100-miljoniv/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.