“Запоріжсталівські” звично розіграли тендер. Формальний конкурент не напружився подати жодного документу

05 Вересня 2019

КП “Управління капітального будівництва” 2 вересня уклало з ТОВ “Україно-європейська компанія “Реконструкція та будівництво” угоду на реконструкцію пішохідного мосту по пр. Металургів вартістю 888 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Так, мають, зокрема, укріпити укоси земляних споруд посівом багаторічних трав з підсипкою рослинної землі вручну, полити посіви трав, посилити фундаменти та пофарбувати водовод, улаштувати бетонну підготовку (захисного шару бетону), улаштувати асфальтобетонне покриття, відремонтувати торці залізобетонної конструкції моста тощо.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “Інжиніринг проект груп” з дорожчою на 55 тис. грн пропозицією. Водночас, фірма взагалі не подала жодного документу на тендер, що свідчить про відсутність у неї реального наміру перемогти.

Перший підряд на реконструкцію цього шляхопроводу по пр. Металургів отримало ТОВ “Девелопмент енд констракшн” вартістю 2,81 млн грн в травні 2018 року. Воно ж в якості субпідрядника вказувало “Україно-європейську компанію  “Реконструкція та будівництво”. Тоді ж в ЗМІ повідомляли, що стан шляхопроводу виявився значно гіршим, що потребувало додаткових робіт. Вже в грудні 2018 року ТОВ “Україно-європейська компанія “Реконструкція та будівництво” отримало підряд на реконструкцію цього мосту вартістю 25 млн грн (у липні 2019 року вартість договору зменшили до 22 млн грн). При цьому, основна частина за угодою вже була виконана, про що повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”.

ТОВ “Україно-європейська компанія “Реконструкція та будівництво” належить Аллі Вахітовій, керівник – В’ячеслав Вахітов. Частину техніки фірма буде орендувати у ТОВ “БК Євробудгруп”, яке належить Ользі Вахітовій.

ТОВ “БК Євробудгруп” – це один з підрядників “Запоріжсталі”. “Українсько-Європейська компанія ”Реконструкція та будівництво” також пов’язано із комбінатом “Запоріжсталь”.

ТОВ “Інжиніринг проект груп” належить Ользі Вахітовій з Макіївки. Алла Вахітова, вочевидь, матір Ольги Вахітової.

Окрім цього, офіційний номер у держреєстрі ТОВ “Інжиніринг проект груп” також вказується для ТОВ “Індустріальний союз промисловості Донбаса”, яким раніше володіли, а зараз керують Алла та В’ячеслав Вахітов. “Інжиніринг проект груп” зараз переоформили на Юлію Спрягайло. Вона була членом виборчої комісії на виборах голови ДНР у 2018 році.

У ТОВ “Індустріальний союз промисловості Донбаса” орендував техніку ще один підрядник Запоріжсталі ТОВ “Девелопмент енд констракшн”.

 

“Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проекту “Аналіз використання ресурсів в структурі Запорізької міської ради з розповсюдженням матеріалів молодій аудиторії в доступному форматі”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

23.03.2023
22.03.2023
21.03.2023
20.03.2023
19.03.2023
17.03.2023
16.03.2023
15.03.2023
14.03.2023
13.03.2023