- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Притулі за півмільйона замовили створення тележурналу “Козацька звитяга”

Опублікував Editor 24.09.2019 @ 18:02 в Новини | No Comments

Запорізька регіональна дирекція ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” 23 вересня уклала угоду з ФОП Притула Олександр Леонтійович на створення телепрограми вартістю 450 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Підприємець має до кінця року створити дванадцять 13-хвилинних випусків просвітницького тележурналу “Козацька звитяга” (37,5 тис. грн за випуск). Згідно концепту, у кожному випуску буде розповідатися про “певне знакове місце Степової України, розкриватимуться таємничі сторінки і загадки історії, надаватимуться практичні навички виживання за стародавніми українськими та козацькими традиціями”.

Олександр Притула – один з керівників громадської організації “Всеукраїнська федерація “Спас”. Згідно даних “Чесно” [2], у 2014 році він балотувався до Запорізької міської ради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, а на парламентських виборах 2019 року висувався від Аграрної партії України.

Угоду було укладено без проведення конкурсних процедур, оскільки на попередні відкриті торги двічі не подався жоден учасник.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/09/24/prytuli-za-pivmil-yona-zamovyly-stvorennia-telezhurnalu-kozats-ka-zvytiaha/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-09-05-001756-b

[2] “Чесно”: https://www.chesno.org/politician/42625/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.