Фірма дніпровського комунальника відремонтує дім на Бородинському за 7 мільйонів
04 Жовтня 2019
Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради замовив ПП “Л.Д. Сервіс” капітальний ремонт житлового будинку по вул. Бородінська, 9/12 вартістю 7,28 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.
Так, мають до липня 2020 року вкласти нову покрівлю з руберойду, улаштувати з листового металу парасолі над ґанками та під’їздами, встановити сталеві двері, замінити систему опалення, водопостачання, освітлення, провести ремонтно-відновлювальну герметизацію стиків зовнішніх стінових панелей, відремонтувати деформаційні шви, поштукатурити та пофарбувати ганки, відремонтувати каналізацію, улаштувати нові тротуари плиткою, тощо.
Конкурентом переможця на тендері було лише ТОВ “Будівельна компанія “Укрбудтраст” з дорожчою на 45 тис. грн пропозицією.
Дніпровське ПП “Л.Д. Сервіс” належить дніпрянину Андрію Луб’яному, який працює в комунальному підприємстві “Телпоенерго” Дніпровської міської ради. Його дружина працює у Правобережному управлінні соціального захисту населення Дніпровської міської ради. На тендері ПП “Л.Д. Сервіс” вказало, що серед працівників робочих спеціальностей має двох покрівельників, маляра, лицювальника та сантехніка. Також усю важку техніку фірма буде орендувати у ТОВ “Ландшафт” (93 позиції). Окрім цього, за адресою ПП “Л.Д. Сервіс” – проспект Слобожанський, будинок 35-А, офіс 3 – знаходиться те ж ТОВ “Ландшафт“.
ТОВ “Ландшафт” володіє Ігор Макаров, його у 2016 році як директора ТОВ “АББА Груп”, визнавали винним у службовій підробці документів під час участі в державних тендерах. У суді Макаров визнав свою вину, щиро розкаявся. Суд призначив йому 3,4 тис. грн штрафу та позбавив права обіймати керівні посади на один рік.
Київське ТОВ “Будівельна компанія “Укрбудтраст” належить дніпрянину Миколі Гуслистому. З усього списку документів фірма подала на тендер лише кошторис та тендерну пропозицію, що може свідчити про відсутність у цього учасника реального бажання перемогти.
ТОВ “Будівельна компанія “Укрбудтраст” ще двічі конкурувало з ПП “Л.Д. Сервіс” на тендерах, однак завжди подавало неповний комплект документів. Один з цих разів – це підряд на ремонт того ж будинку на вул. Бородінська, 9/12 від листопада 2018 року – вартістю 5 млн грн. Хоча термін дії договору закінчувався наприкінці 2019 року, сторони 28 серпня вирішили зменшити договірну ціну до 2,47 млн грн – “у зв’язку зі зменшенням обсягів закупівлі”. І цю ж суму фірмі вже перерахували. Вже 3 вересня вони підписали новий вказаний договір на 7,28 млн грн.
ТОВ “Будівельна компанія “Укрбудтраст” також чотири рази (1,2,3,4) конкурувало зі згаданим ТОВ “Ландшафт” і завжди подавало неповний пакет документів. Слід зазначити, що три з вказаних випадки – проведення одного тендеру.
ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Tеги | Запоріжжя