“Запоріжсталівський” підрядник отримує підряд і на ремонт другої частини шляхопроводу на Калібровій – загалом вже майже на 50 мільйонів

22 Жовтня 2019

КП “Управління капітального будівництва” планує замовити ТОВ “Будівельна компанія” “Євробудгруп” капітальний ремонт шляхопроводу №2 по вул. Калібровій в Запоріжжі вартістю 31,8 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Мають, зокрема, перевлаштувати другу частину старого шляхопроводу, провести ремонт прогонових будов та опор, підсилити балки прогонової будови, влаштувати автодорожні підходи, перевлаштувати контактну мережу трамвайної лінії, провести роботи з освітлення.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ Будівельна компанія “Укрбудмоноліт” з дорожчою на 143 тис. грн пропозицією. Водночас, фірма не подала аналогічних договорів, інформації про матеріально-технічну базу та працівників.

ТОВ “Будівельна компанія” “Євробудгруп” належить Ользі Вахітовій. Раніше Євробудгруп виконувало роботи для комбінату “Запоріжсталь” та залучало субпідрядником фірму, яка також співпрацювала з цим металургійним підприємством. Окрім цього, в одному з кримінальних проваджень вказується, що “Євробудгруп” орендувало у “Запоріжсталь” будівельний майданчик. При цьому, “Євробудгруп” отримало замовлень вже на 92,02 (з вищевказаним підрядом) і всі від КП “Управління капітального будівництва”, яке очолює Андрій Бушов – колишній менеджер “Запоріжсталі”.

“Євробудгруп” також вигравало підряди і на ремонт першої частини цього шляхопроводу з кінцевою вартістю 17,3 млн грн 677 тис. грн відповідно.

Варто додати, раніше комунальники також замовляли роботи з ремонту шляхопроводу на пр. Металургів, де виконавцем обрали іншого підрядника ПАТ “Запоріжсталь” – ТОВ “Україно-європейська компанія “Реконструкція та будівництво” (де керівник і власник – родичі згаданої власниці “Євробудгруп”) – з кінцевою вартістю робіт 22,7 млн грн. Водночас, на цьому об’єкті було видно працівників у спецформі “Євробудгруп”.

ТОВ Будівельна компанія “Укрбудмоноліт” належить Юрію Матвєєву, керівник – Володимир Зарешнюк. Юрій Матвєєв був директором ТОВ “Буд-Енерго-Стандарт”, яке фігурувало в провадженні про завищення вартості робіт на реконструкції палацу спорту “Юність”. По цій справі нині судять директора КП “Управління капітального будівництва” Вадима Харламова. Також “Буд-Енерго-Стандарт” фігурувало у справі про фіктивне підприємництво та діяльність конвертаційного центру. Окрім цього, Юрія Матвеєєва як директора “Буд-Енерго-Стандарту” підозрювали у завищенні вартості ремонту сільради на 20 тис. грн, однак провадження закрили у липні 2019 року через строки давності.

Нинішній керівник ТОВ БК “Укрбудмоноліт” Володимир Зарешнюк був власником ТОВ “Запоріжінвестбуд”, яке виконувало реконструкцію Запорізької обласної дитячої лікарні за 37 млн. грн. Після виконання робіт “Запоріжінвестбуд” визнали банкрутом. Згодом перевірка виявила завищення вартості робіт на 282 тис. грн., за що Зарешнюк отримав два роки умовно і заборону протягом півтора роки займати керівні посади.

До того ж, у вироку від 2013 року місцем роботи Зарешнюка вказувалося “Буд-Енерго-Стандарт” на посаді головного інженера.

“Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проекту “Аналіз використання ресурсів в структурі Запорізької міської ради з розповсюдженням матеріалів молодій аудиторії в доступному форматі”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

09.06.2023
08.06.2023
07.06.2023
06.06.2023
04.06.2023
02.06.2023
01.06.2023
31.05.2023
30.05.2023
29.05.2023
28.05.2023
27.05.2023