Харків’янам віддають підряд на ремонт будинку культури за 43 мільйони в Мелітополі

06 листопадаа 2019

Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради планує замовити ТОВ “Будівельник” капітальний ремонт Палацу культури залізничників за 43,5 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Йдеться про будівлю по на вул. Чайковського, 6. Мають забити тріщини у стінах цементним розчином, відремонтувати та утеплити дах, вкласти металочерепицю, вставити металопластикові двері та вікна, пошпаклювати та пофарбувати стіни усередині будівлі, облицювати стіни плитками та поклеїти шпалери, відремонтувати підлогу, вкрити її ламінатом та плиткою, встелити ковролін, улаштувати пандус, пошпаклювати та пофарбувати фасад, відремонтувати систему опалення, вентиляції, водопроводу, освітлення, вогнезахисту, відремонтувати покриття на прилеглій території та провести озеленення (висадити бузок, шипшину, троянду, бирючину, спірею, тсугу, платан, ялівець, ялинки, миндаль, мучицю, березу, сумах, акацію), провести кронування дерев, викорчувати пні, видалити сухостійні дерева, встановити лавочки та урни.

Конкурентами переможця на тендері були ТОВ “Партнер-груп лтд” з дешевшою на 346 тис. грн пропозицією та ПП “АБЗ” з дорожчою на 41 тис. грн ціною. Однак ТОВ “Партнер-груп лтд” відхилили, оскільки аналогічні договори фірми за вартістю менше 30% від суми вказаного підряду з ремонту Палацу культури. Крім того, учасник запізнився (на один та два дні) з подачею низки документів: договірна ціна, зведений кошторисний розрахунок, пояснювальна записка та ін.

Харківське ТОВ “Будівельник” належить Михайлові Харнаму, Леонідові Надточію та Олексієві Чуприну. Михайло Харнам – в.о. директора київського КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд”. Варто додати, досвідом виконання робіт ТОВ “Будівельник” на вказаному підряді з ремонту Палацу культури зазначало капітальний ремонт двох ресторанів у Харкові для Підприємства з іноземними інвестиціями “МакДоналдз Юкрейн Лтд”. При цьому, “Будівельник” загалом отримало 226 підрядів на 936 млн грн, переважно у Харкові. Фірма, зокрема, вигравала підряд на ремонт комплексу Харківського медуніверситету із задорогими цінами.

ТОВ “Партнер-груп лтд” належить Ігореві Воронову та Олександрові Кайшеву. Фірма серед документів подала на тендер, зокрема, відгуки про виконання аналогічних робіт для “Запоріжкокс” та “Запоріжсталь” зі структури “Метінвеста” Ріната Ахметова.

ПП “АБЗ” раніше належало Сергію Колосу та Зінаїді Рущишиній (обидва з Макіївки). Остання, вочевидь, є свекрухою Колоса. Водночас, 68% частку Сергія Колоса у фірмі нині переписано на Валерію Шульгу – студентку Київського транспортного університету. Вона у близьких стосунках з Кирилом Колосом – старшим сином Сергія Колоса. Більшість тендерів фірма виграла у Мелітополі та від структур Мелітопольської міської ради.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Мелітополь

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023