- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Обллікарня замовила собі комплексну управлінську IT-систему за 7 мільйонів

Опублікував Editor 12.11.2019 @ 17:55 в Новини | No Comments

КУ “Запорізька обласна клінічна лікарня” за результатами тендеру 5 листопада уклала угоду з ТОВ “Тріумф ІТ” на встановлення та впровадження медичної інформаційної системи вартістю 7,23 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро” [1].

Система передбачає можливість управління ліжковим фондом лікарні, створення електронного архіву медичних документів, ведення електронної історії хвороби пацієнта, облік медичних препаратів, створення різноманітних статистичних звітів та аналізів, інтеграції з IP-телефонією та 1С, створення мобільного додатку для пацієнтів і лікарів, інтеграція з діагностичним та лабораторним обладнанням, використання модуля телемедицини, тощо.

Впровадити систему мають до кінця року.

Окрім переможця на тендер подалося ТОВ “Дайтекс технолоджіс” та ТОВ “АЛТ Україна Лтд”. Втім останню не допустили до аукціону з невказаних причин.

При цьому, ТОВ “АЛТ Україна Лтд” скаржилося на певні дискримінаційні умови в тендерній документації. Зокрема, на необхідність наявності експертного висновку за результатами державної експертизи в сфери криптографічного захисту інформації та впровадження системи у щонайменше у 10 медичних закладах. Втім, відповідні вимоги фірми до самого замовника були відхилені. Скаргу ж фірми до АМКУ залишили без розгляду, оскільки вона не містила обґрунтування порушень в тендерній документації.

Черкаським “Тріумф ІТ” володіють Олег Панчешний та Олег Сокол. Фірма запропонувала впровадити систему “Доктор Елекс” [2]. Цю ж систему запропонував і конкурент “Тріумф ІТ” – “Дайтекс технолоджіс”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2019/11/12/obllikarnia-zamovyla-sobi-kompleksnu-upravlins-ku-it-systemu-za-7-mil-yoniv/

URLs in this post:

[1] “Прозоро”: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-09-04-000757-b

[2] “Доктор Елекс”: https://doctor.eleks.com/descriptions/general/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.