Фірми з технікою облавтодору позмагалися за підряд у 43 мільйони на обслуговування доріг

21 листопадаа 2019

Державне підприємство “Місцеві дороги Запорізької області” має намір укласти з ПП “Промтехсервіс” договір на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення (штучні споруди на них) у Гуляйпільському районі вартістю 43,6 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Мають, зокрема, ліквідувати розмиви, вимоїни, деформації і руйнування земляного полотна, очистити смуги відводу, узбіч, укосів і розділювальних смуг від сторонніх предметів та сміття, спланувати узбіччя автогрейдером, замінити дорожні знаки, сигнальні стовпчики, металеве бар’єрне огородження, очистити водовідвідне облаштування від снігу та льоду, очистити лотки та водопропускні труби, обробити дороги протиожеледними матеріалами при зимовій слизькості та ожеледиці, проводити патрульне снігоочищення автомобільних доріг, розчищення їх від снігових заносів, усунення ущільненого снігового шару з поверхні проїзної частини, прибирання і відкидання снігових валів з узбіч, проводити щоденне патрулювання на автомобілі, періодично скошувати трави, боротися з бур’янами у межах земляного полотна, берм, на узбіччях і в смузі відводу вручну, видалити дерева, порослі кущів, прибирати автопавільйони у зимовий період.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “Доррем технології” з дорожчою на 220 тис. грн пропозицією.

ПП “Промтехсервіс” належить Сергію Деркачу. Фірма на інших тендерах надавала техніку в оренду для фірм з орбіти заводу “Мотор січ”.

“Промтехсервіс” на вказаному тендері з утримання доріг вказувало, що орендуватиме техніку у філії “Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця” ДП “Запорізький облавтодор” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги”: трактор, фрезу та КАМАЗ.

Також фірма уклала з КП “Запоріжремсервіс” Запорізької міськради договір про надання послуг  тракторів, деревоподрібнюючої машини, мотокоси, розкидувача, снігозбиральної машини та ін.

ТОВ “Доррем технології” належить Руслану Чеснокову та Жеброву Олександру Петровичу. Повний тезка останнього, також з Вільнянська, з 1991 незмінно працював машиністом асфальтоукладальника на філії ДП “Запорізький облавтодор”, а саме на “Запорізькій дорожньо-експлуатаційній дільниці”, про що він сам у 2015 році розповідав ЗМІ.

На одному з тендерів у “Доррем технології” орендувало техніку ТОВ “Дорбуд”, де одним з співвласників є начальник філії Мелітопольська дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП “Запорізький облавтодор”.

На вказаному тендері з утримання доріг ТОВ “Доррем технології” вказало, що орендуватиме коток у філії “Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця” ДП “Запорізький облавтодор” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги”, також фірма замовила у неї послуги лабораторії.

Окрім цього, “Доррем технології” надало два договори субпідряду з ДП “Запорізький облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”.

Також фірма вказала, що орендує нежитлове приміщення у ТОВ “Дорожньо-будівельне управління №57”, одним з власників останнього є Сергій Ткаченко, який є одним з кінчених бенефіціарів ПАТ “Бердянські жниварки” з орбіти народного депутата Олександра Пономарьова.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Гуляйполе

НАШІ ГРОШІ

04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023